Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 13°C 15°C 2°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Chłód, a miejscami deszcz ze śniegiem i śnieg. Na horyzoncie widać zmianę

  10-04-2019 14:56 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Dorota Gardias o prognozie pogody na najbliższe dni tvnmeteo.pl

  W ciągu najbliższych dni w kilku regionach mogą wystąpić słabe opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. W dalszym ciągu będzie chłodno, jednak ta sytuacja zmieni się na przełomie tygodni.

  W ciągu najbliższej doby Polska będzie znajdować się na skraju wyżu znad Skandynawii. Z północy napływa zimne arktyczne powietrze.

  >>>TOMASZ WASILEWSKI TŁUMACZY, SKĄD WZIĘŁA SIĘ ZIMNA AURA W POLSCE

  Czwartek zapowiada się na ogół pogodnie. W północnej części kraju mogą pojawić się słabe opady deszczu ze śniegiem. Z kolei regiony południowo-wschodnie mogą spodziewać się słabych opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 5 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Z północnego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Trochę śniegu, trochę deszczu

  Piątek przyniesie pogodną aurę. Na Pomorzu Zachodnim mogą wystąpić słabe opady śniegu. W południowo-wschodnich regionach prognozowany jest słaby deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie od 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje z północnego wschodu, słabo i umiarkowanie. Okresami porywy wiatru mogą przybierać na sile.

  W sobotę na Dolnym Śląsku pojawią się opady deszczu. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Podkarpaciu. Północno-wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie, ale okresami może być silniejszy.

  Zacznie robić się cieplej

  Niedziela będzie na ogół pogodna. Termometry pokażą maksymalnie od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Podkarpaciu. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z północnego wschodu.

  Podobną aurą rozpoczniemy nowy tydzień. W poniedziałek na termometrach zobaczymy maksymalnie od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Podkarpaciu. Ze wschodu powieje umiarkowany, a okresami silniejszy wiatr.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...