Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 2°C 5°C 1°C Przelotne opady śniegu
zwiń
Informacje
 • Biały Plac Czerwony, gigantyczne korki. Sypnęło w Moskwie

  28-11-2017 21:10 Stolica Rosji z "pierwszymi zauważalnymi opadami śniegu"

  W stolicy Rosji we wtorek spadł śnieg. Takie warunki pogodowe zostały spowodowane przez przejście frontu atmosferycznego.

  Według Rosyjskiego Centrum Hydrometeorologicznego był to pierwszy zauważalny śnieg w Moskwie w tym roku. Spowodował on wzrost liczby wypadków drogowych. Rosyjskie media informowały o utrudnieniach na drogach i ogromnych korkach, które utworzyły się w centrum stolicy Rosji.

  Pogoda wieczorem i w nocy

  - W związku z przejściem strefy frontowej w ciągu najbliższych kilku godzin i w pierwszej połowie nocy z 28 na 29 listopada oczekuje się, że w Moskwie i całym regionie będzie padał śnieg, miejscami intensywnie, a na drogach znajdzie się lód - podali lokalni meteorolodzy.

  Służby ratunkowe zaleciły kierowcom zmniejszenie prędkości podczas jazdy i zwiększenie odległości między pojazdami. Konieczne jest również unikanie ostrych manewrów na drodze.

  Podmuchy wiatru w mieście w niektórych miejscach mogą osiągnąć prędkość 50-70 kilometrów na godzinę. Meteorolodzy podali, że w piątek i w sobotę wieczorem może spaść nawet 20 procent miesięcznego opadu. Jak podkreślono, prawdopodobieństwo takiej prognozy przekracza 80 procent.

  Temperatura we wtorek wieczorem w Rosji wynosiła od -11 do 0 stopni Celsjusza. W Moskwie termometry pokazały -6 stopni. W środę w Moskwie będzie pochmurno, a temperatura osiągnie -5 stopni. • snieg
  a zobaczymy jak sypnie w warszawie.wszystko przygotowane na ostatni guzik,a jak 3 cm sniegu to jaja.
  ~kierowca /2017-11-28 22:15

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...