Informacje
 • Metamorfoza pod okiem Sportsmamy

  17-07-2015 09:26 Do nowej gwiazdy internetu zgłosiła się pani Ania

  Metamorfoza pani Ani pod okiem Sportsmamy

  TVN Meteo Active

  Aleksandra Rożnowska czyli Sportsmama, to kobieta, która udowodniła tysiącom zapracowanych matek, że można ćwiczyć nawet mając na głowie cały dom i małego brzdąca, angażującego niemalże 100 proc. uwagi. Wykorzystuje w tym celu dziecięce zabawki lub sprzęty domowe, wykonując np. przysiady podczas prasowania ubrań. Zmienić swój styl życia i stać się aktywną zapragnęła Ania, która zgłosiła się do Sportsmamy.

  TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?

  SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW

  Bycie mamą to zajęcie angażujące 100 proc. sił i uwagi. Wiele kobiet opiekując się dziećmi i dbając o dom niestety zapomina o sobie, wymawiając się brakiem czasu i sił do ćwiczeń. To, że zawsze można ćwiczyć, nawet doglądając domu i dzieci, pokazuje regularnie Sportsmama, czyli Aleksandra Rożnowska.

  Zaraźliwa aktywność

  Rożnowska będąc trenerką i żyjąc aktywnie wspiera i dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, publikując krótkie filmiki i organizując wspólnie z innymi mamami "aktywne sesje" w parku, polegające na ćwiczeniu podczas spaceru z wózkiem i dzieckiem w środku.

  Guru i bohaterka

  Pod swoje skrzydła wzięła panią Anię, która waży ponad 100 kg. Kobieta od lat zmaga się z nadwagą, a w czasie ciąży osiągnęła 3-cyfrową liczbę na wadze. - Moje problemy zaczęły się wcześniej, już w 2010 roku - wspominała. W dużej mierze nadwaga była powodowana problemami z hormonami.

  Spokojne początki

  W pierwszym odcinku metamorfozy pani Ani Rożnowska zaproponowała ćwiczenia wykonywane na siedząco, ponieważ ze względu na sporą ilość nadprogramowych kilogramów jej podopieczna może łatwo nabawić się kontuzji podczas treningu. Pani Ania będzie regularnie wykonywała zlecone przez Rożnowską ćwiczenia 4 razy w tygodniu przez 30 minut.

 • POdziwniam i kibicuje!!!!
  Ja od jakiegoś czasu próbuję ćwiczyć alle wymówki biorą górę, super mieć kogoś kto motywuje i jest blisko Ola jest najlepsza Aniu powodzenia w walece o nową siebie! Pozdrawiam
  ~Aga /2015-07-17 20:34

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorące powietrze z Afryki jest już w drodze do Polski....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....