TVN24 | Polska

Zakopane. Nie żyje 25-latek pobity na Krupówkach

TVN24 | Polska

Autor:
ads,
karol
Źródło:
TVN24
Google EarthDo zdarzenia doszło w Zakopanem

Nie żyje 25-letni mężczyzna, który w nocy z soboty na niedzielę został pobity na Krupówkach. Lekarze potwierdzili zgon we wtorek rano - przekazała TVN24 Małgorzata Czaplińska, wicedyrektor ds. medycznych Szpitala Powiatowego w Zakopanem.

12 września około 2 w nocy na skrzyżowaniu Krupówek i ulicy Kościuszki nieznani mężczyźni zaatakowali grupę osób. - Wywiązała się bijatyka, w wyniku której 25-latek z powiatu nowotarskiego - najprawdopodobniej po uderzeniu w głowę - stracił przytomność. Napastnicy uciekli - mówił rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek.

Gdy policja dojechała na miejsce mężczyzna leżał nieprzytomny na chodniku i nie oddychał. Mundurowi podjęli reanimację, którą następnie przejęli przybyli na miejsce ratownicy medyczni. 25-latek trafił do szpitala w Zakopanem na oddział intensywnej terapii. Lekarze określali jego stan jako zagrażający życiu.

Nie żyje 25-latek pobity na Krupówkach

We wtorek rano medycy potwierdzili śmierć mężczyzny - przekazała w rozmowie z TVN24 Małgorzata Czaplińska, wicedyrektor ds. medycznych Szpitala Powiatowego w Zakopanem. 

Policja szuka sprawców pobicia, przesłuchuje świadków i zabezpieczyła nagrania z kamer monitoringu. Śledczy prowadzili oględziny miejsca zdarzenia. O sprawie powiadomiona została prokuratura.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:ads, karol

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Robson90 / Shutterstock