Do nietypowej kolizji doszło w poniedziałek w Warszawie. W jej wyniku dwa samochody osobowe są poważnie uszkodzone, choć... wewnątrz nawet nie było kierowców. O wypadku poinformował nas jeden z naszych internautów Jakub Matuszewski.

Dorota Wysocka znika z anteny - dowiedział się "Dziennik". Prezenterka - przynajmniej w najbliższym czasie - nie poprowadzi już "Wiadomości". Dlaczego? Oficjalnie: musi zrobić miejsce nowym twarzom. Koledzy dziennikarki z redakcji podejrzewają jednak, że to cena za "sprawę wizyty Tuska w Anglii".

16-latka z Lublina za namową matki zdecydowała się na nielegalną aborcję. Jej chłopak, zbulwersowany, zawiadomił policję. W rezultacie zatrzymano lekarza, który podejrzewany jest o dokonanie zabiegu.

- Polskie Stronnictwo Ludowe nie poprze rządu, w którym premierem będzie Jarosław Kaczyński - zapowiedział w "Sygnałach Dnia" wiceszef PSL Janusz Piechociński. I dodał: - To jednoznaczne stanowisko PSL.

Już w dziś debata Tusk-Kwaśniewski. Będziesz mógł ją zobaczyć na żywo w naszym portalu. Początek transmisji o 19.50. Póki co zadaj pytanie politykowi! Stań przed kamerą, weź do ręki telefon komórkowy i w 15 sekundach streść to, czego chciałbyś się od niego dowiedzieć. Spróbuj podpowiedzieć uczestnikom debaty pytanie, którym mogliby zaskoczyć przeciwnika. Wasze najciekawsze pytania zostaną wykorzystane w TVN24 i w portalu TVN24.pl!

Kilkudziesięciu pracowników płockich zakładów mięsnych protestowało w obronie swojego zakładu. Związkowcy przechodzili przez przejście dla pieszych blokując ruch pojazdów na drodze krajowej nr 60 w kierunku Ciechanowa. Przywrócono już normalny ruch samochodowy.

- Prześlijcie nam wszystko na temat Solorza - jak twierdzi "Newsweek", takie telefony z ABW mają odbierać prokuratorzy, policjanci, a także pracownicy najróżniejszych instytucji w różnych miejscach kraju.

Mimo swojego święta, nauczycielom daleko od świątecznego nastroju. W szkołach zawisły dziś flagi, ale na znak protestu. Powód: zbyt małe wynagrodzenie.

- Po mojej nominacji na prezydenckiego doradcę ds. kobiet, mój mąż został postawiony przed ścianą i dostał wybór: albo odejdzie z polityki i nie walczy o poselski mandat, albo zostanie wyrzucony z partii - mówi "Dziennikowi" Nelly Rokita.

- Nie wykluczam, że po wyborach zwrócimy się do ludzi PO o włączenie się w dzieło dobrych rządów – mówi w wywiadzie dla "Wprost" Jarosław Kaczyński. - Cały polityczny plan Kaczyńskiego ogranicza się do tego, że poderwał politycznie żonę Rokicie – ripostuje Donald Tusk.

Więcej uczniów zażywa narkotyki, niż uzależnia się od papierosów – wynika z ostatniego raportu Krajowego Biura do spraw Przeciwdziałania Narkomanii. Brać zaczynają już trzynastolatki - pisze "Życie Warszawy".

Dziś pojedynek przed telewizyjnymi kamerami stoczą szef LPR Roman Giertych i były premier Leszek Miller, nowa twarz Samoobrony. Obaj politycy podkreślają, że ich poglądy dzieli polityczna przepaść.

Sprawa śmierci Barbary Blidy i koncepcji IV RP zdominowały rozmowę Karola Karskiego z PiS z Piotrem Gadzinowskim z LiD-u w "Bitwie" w TVN24. Politycy jednak dostali także szansę, by pochwalić się swoimi niedocenianymi talentami. Była też mowa o "wirusie, który trawi polskich polityków".

Kryształowa Kula nie dla Krzysztofa Bosaka. Na półmetku programu nie sprostał sambie i głosami widzów pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". Teraz będzie mógł oddać się walce o mandat na następną kadencję...

- Przed wyborami jesteśmy zastraszani i nastraszani, jak źle będzie, gdy dana partia wygra. Ale politycy nie przekazują nam programu - ocenia muzyk Zbigniew Hołdys. - Ale programów i tak nikt nie czyta - ripostował Michał Karnowski z "Dziennika".

- To, co się dzieje w tym kraju, to skandal. Panowie uważajcie na CBA, bo oni teraz wszędzie węszą - tak była posłanka PO Beata Sawicka żaliła się agentom CBA, którzy podszywając się pod biznesmenów wręczyli jej łapówkę - informuje "Wprost".