Życzenia dla TVN24 od mieszkańców Wrocławia

Źródło:
TVN24
Życzenia dla TVN24 od mieszkańców Wrocławia
Życzenia dla TVN24 od mieszkańców WrocławiaTVN24
wideo 2/20
Życzenia dla TVN24 od mieszkańców WrocławiaTVN24

TVN24 obchodzi 20. urodziny. Z tej okazji życzenia dla stacji złożyli w sobotę mieszkańcy i turyści przebywający we Wrocławiu. - Wszystkiego najlepszego, żebyście dalej realizowali misję, bo to wy tak naprawdę realizujecie prawdziwą misję telewizji publicznej - mówili widzowie TVN24 przed kamerą.

9 sierpnia 2001 roku w TVN24 został wyemitowany pierwszy serwis informacyjny. Od tego czasu jesteśmy z państwem codziennie i pokazujemy najważniejsze wydarzenia. Z okazji 20. rocznicy startu stacji w wielu miastach ustawiane są specjalne ramki, w których można przed kamerą złożyć życzenia TVN24.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

W sobotę taką okazję mieli mieszkańcy i turyści we Wrocławiu. - Wszystkiego najlepszego TVN24. To wy tak naprawdę realizujecie prawdziwą misję telewizji publicznej - życzyli widzowie. - Wszystkiego dobrego, alleluja i do przodu - dodawali.

Wśród nagrywających życzenia dla TVN24 była też para nowożeńców. - Pozdrawiamy całą Polskę i wszystkich obecnych. Wszystkiego najlepszego, i nam też na nowej drodze życia - mówili.

Para nowożeńców złożyła życzenia stacji TVN24TVN24

- Stu lat, a nie dwudziestu życzymy TVN-owi i wszystkim jego stacjom pokrewnym. Najlepsza stacja telewizyjna w Polsce - powiedzieli mieszkańcy Wrocławia. Życzenia płynęły nie tylko od widzów z Polski. - Sto lat, jestem z Wami, we support you (wspieramy was - red.) - mówił przed kamerą mężczyzna.

Serwis specjalny: Nasze 20-lecie

Autorka/Autor:pp, karol

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości

Prezydent USA Donald Trump w pierwszą podróż zagraniczną uda się do Arabii Saudyjskiej, a także do Kataru i być może innych państw regionu. Jak stwierdził, wyboru dokonał ze względu na obietnicę saudyjskich inwestycji w Stanach Zjednoczonych.

To tam Trump pojedzie w pierwszą podróż zagraniczną. Zdecydowały pieniądze

To tam Trump pojedzie w pierwszą podróż zagraniczną. Zdecydowały pieniądze

Źródło:
PAP

Rok po likwidacji obowiązkowych zadań domowych sprawdzamy, jak ich brak odmienił szkolną rzeczywistość. Kto się cieszy, a kto buntuje? Pytamy też ministrę edukacji Barbarę Nowacką, czy było warto. Bo twardych danych na ten temat nie ma.

Szkoła bez zadań domowych. A w niej: kartkówki, projekty, zadania "doskonalące" i "wyzwania"

Szkoła bez zadań domowych. A w niej: kartkówki, projekty, zadania "doskonalące" i "wyzwania"

Źródło:
tvn24.pl