Najnowsze

Najnowsze

Na Euro 2012 zarobią nie tylko budowlańcy i hotelarze. Szanse mają kibice, którzy czują pociąg do hazardu. Sporo zarobimy, gdy wygra Polska, która do faworytów nie należy. A pewni swego bukmacherzy już zacierają ręce - pisze "Dziennik Łódzki".

czwartek, 26 kwietnia, 17:00W akcji przeprowadzonej w domu Barbary Blidy były uchybienia - przyznaje koordynator do spraw służb specjalnych Zbigniew Wassermann. Jednak zdaniem Wassermanna wszystko wymaga zbadania i przeanalizowania. Także to czy funkcjonariusze dokonujący rewizji w domu Blidy zachowali wszystkie względy bezpieczeństwa. Jeśli nie - mogą być w stosunku do nich wyciągnięte konsekwencje. Wczoraj w Magazynie 24 Godziny Zbigniew Wassermann zapewnił, że decyzje w tej sprawie mogą zapaść nawet dziś.

26 kwietniaMarek Jurek nie wraca do Prawa i Sprawiedliwości. Premier Jarosław Kaczyński nie przekonał marszałka. - Nasze drogi się rozeszły - powiedział w "Kropce nad i" Marek Jurek. Mówił też o tym, jakie argumenty ze strony premiera przekonałyby go do zmiany decyzji.

Rodzinne problemy zdrowotne przywiodły mnie do szpitala w Piasecznie. To niewielka miejscowość, peryferia Warszawy. Chyba Państwo więc rozumieją, że jadąc tam drżałem i o zdrowie bliskiej osoby i o warunki, w jakich się znalazła.

Po raz kolejny służby specjalne dały pokaz „profesjonalnej” roboty. Efekt – Barbara Blida nie żyje. Skandal, skandal, skandal!!!

Obiecywałem sobie, że nie będę komentował bieżącej sytuacji politycznej w Polsce: dla zachowania elementarnej godności. Ale – jak widać nie wytrzymałem.Po decyzji prof. Geremka p. premier Kaczyński stwierdził, że „to działanie przeciwko Polsce”. Nie. Zwalczanie barbarzyństwa – płacąc za to w pierwszej osobie – to gest szlachetny, ale p. premier, co to szlachetność nie wie.

Wiatr znów wieje w żagle "Kobiet na falach" i przywieje je do Polski - pisze " Dziennik". Aborcjonistki znów dostały od holenderskiej minister zdrowia licencję na wykonywanie zabiegów poronnych na wodach międzynarodowych.

- Zdrowie mi dopisuje, a ono jest dla mnie najważniejsze - mówiła w rozmowie z dziennikarzami "Dziennika Zachodniego" była minister budownictwa Barbara Blida. Gazeta publikuje fragmenty wywiadu, który miał ukazać się w jutrzejszym wydaniu gazety.

Już niedługo możemy doczekać się Polaka w najwyższym kierownictwie NATO. Polski resort spraw zagranicznych i ministerstwo obrony narodoowej już starają się, by generał Franciszek Gągor został szefem najwyższego organu wojskowego sojuszu - Komitetu Wojskowego NATO.

Ministerstwo Zdrowia szykuje internetowy rejestr kwalifikowanych medyków - pisze "Metro". Chodzi o żerujących na naiwnych pseudopsychoterapeutów i wszelakiej maści uzdrowicieli. Wojnę oszustom wytacza minister Religa.

Barbara Blida strzeliła do siebie z rewolweru Astra - ustalił dziennik.pl. W bębenku broni była tzw. amunicja nieprzebijalna, czyli taka jakiej używają antyterroryści na pokładach samolotów - dowiedział się z kolei "Wprost". Była minister przyłożyła sobie rewolwer do piersi i pociągnęła za spust. Strzał z przyłożenia rozerwał tętnicę.

25 kwietniaOd tego, aby złe prawo nie było stosowane są środki prawne i rzecznik praw obywatelskich - powiedział w "Kropce nad i....." rzecznik praw obywatelskich. Janusz Kochanowski skomentował w ten sposób decyzję profesora Bronisława Geremka, który odmówił podpisania oświadczenia lustracyjnego. Profesor chciał w ten sposób wyrazić swój sprzeciw wobec obowiązującej ustawy lustracyjnej. Zdaniem Geremka odzew rzecznika praw obywatelskich w tej kwestii był niewystarczający.

Do 10 maja Centralny Ośrodek Sportu zgodził się przesunąć termin likwidacji znajdującego się tam bazaru na warszawskim Stadionie X-lecia - pisze "Życie Warszawy". W tym czasie mają być rozpatrzone postulaty handlarzy.

Zanosi się na rekordowy rok na warszawskiej giełdzie papierów wartościowych - pisze Rzeczpospolita. Zadebiutować może nawet 70 spółek, co byłby absolutnym rekordem warszawskiego parkietu.

Był ślub, a nie było wujka. Dlaczego premier nie przyszedł na ślub córki swojego brata? Bo nie akceptuje wybranki serca swojej bratanicy - ujawnia " Super Express".

– Nie mogłem przyłożyć ręki do złego prawa. Co to za prawo, które karze obywateli nie za przestępstwo, które popełnili, lecz jedynie za to, że nie podpisali podsuniętej mi kartki papieru – tłumaczy w TVN24 powody swojej lustracyjnej wolty prof. Bronisław Geremek.

środa, 25 kwietnia, 17:00Prof. Bronisław Geremek, w ramach protestu, nie złożył oświadczenia lustracyjnego w terminie. Może za to stracić mandat eurodeputowanego. O tym zdarzeniu rozmawiali goście magazynu „24 Godziny”: - I pan Frasyniuk i pan Geremek odpowiadają za to, że lustracja nie nastąpiła wcześniej - mówił Antoni Mężydło z PiS. Julia Pitera uznała, że prof. Geremek powinien był postąpić zgodnie z prawem, nawet jeśli uważa je za błędne. Władysław Frasyniuk (LiD) ripostował: - To powód do dumy, że jest w Polsce parlamentarzysta, który kieruje się poczuciem honoru i godności.