Najnowsze

Najnowsze

Amerykański Kongres obniżył wymagania dla państw ubiegających się o zniesienie wiz, ale wciąż są za wysokie dla Polski.

Ze względu na wysportowaną sylwetkę, męską urodę i urok osobisty ksiądz Georg Gaenswein stał się inspiracją dla znanej projektantki mody.

Jest piątek wieczór, w mojej skrzynce e-mail pojawiła się już pierwsza wiadomość "Newsweek.pl - z ostatniej chwili!". Do niedzielnego popołudnia będzie ich jeszcze kilka albo kilkanaście. Dziś kawałek dziennikarsko-promocyjnej kuchni.

Amerykańscy astronauci przed lotem w kosmos pili alkohol, a jeden z pracowników NASA psuł sprzęt - tak wynika z raportu NASA, do którego dotarł waszyngtoński "Tygodnik Lotniczy".

Pochodzący z Częstochowy 57-letni alpinista schodził ze szczytu Mont Blanc. Pod nim i dwoma towarzyszącymi mu Sabaudczykami zarwała się półka skalna. Zginęli wszyscy.

W poniedziałek mają spotkać się zespoły negocjacyjne klubów koalicyjnych. - Propozycja wyszła od polityków PiS - potwierdza wiceszef Samoobrony Krzysztof Filipek.

Nad Warmią i Mazurami przeszła gwałtowna burza. Bez prądu jest około 2 tys. osób. Zatarasowane są drogi i zalane piwnice.

Sekcja zwłok dziewczyny, odnalezionych nad zalewem Chańcza (Świętokrzyskie) wykazała, że stan uzębienia zmarłej zgadza się z kartą dentystyczną 11-letniej Magdy z Kielc.

Dziewięć i sześć lat pozbawiania wolności - to wyroki, jakie usłyszało dwóch Polaków w Wielkiej Brytanii, którzy chcieli przemycić żywicę konopi indyjskich o wartości rynkowej prawie dwóch milionów funtów.

Projekt zmiany konstytucji umożliwiający otwarcie archiwów Instytutu Pamięci Narodowej trafi na początku przyszłego tygodnia do Sejmu - zapowiedział szef klubu PiS Marek Kuchciński.

Trzy osoby zaginęły po zderzeniu dwóch statków w Zatoce Tokijskiej. Japońska Agencja do spraw Bezpieczeństwa na Morzu rozpoczęła śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności kolizji.