TVN24 | Kultura i styl

Wiesław "Wszywka" Janiszyn nie żyje. Na YouTube wzbudzał niezwykłą sympatię

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
tmw
Źródło:
tvn24.pl
Nie żyje Wiesław "Wszywka" Janiszyn
czarnobiale

Wiesław "Wszywka" Janiszyn nie żyje - przekazał Dawid Rycąbel, producent kanału na YouTube Naffnaff. Janiszyn zdobył sympatię widzów "degustacją" różnych alkoholi, która uzupełniona była anegdotami.

"Zmarł Wiesław Janiszyn wśród internautów znany jako Wiesław Wszywka. Razem z Wieśkiem podczas naszej wspólnej działalności filmowej (seria filmów Kopsnij Drina i Apropo Defacto) przeżyłem mnóstwo niezapomnianych chwil" - napisał na Facebooku Dawid Rycąbel, twórca kanału Naffnaff, w którym publikowane były materiały z udziałem Janiszyna.

Nie żyje Wiesław "Wszywka" Janiszynfot. Dawid Rycąbel\Naffnaff

"Wieśka zapamiętam jako wyjątkowo szczerą, pozytywną i uśmiechniętą osobę, która pomimo swoich słabości i wad potrafiła nas rozbawić do łez. Wiesiek zawsze powtarzał że: lepiej żartować, niż chorować i żeby ludzie miło go wspominali. Na pewno będziemy! Do zobaczenia Wiesiu!" - wyznał Rycąbel.

Wiesław Janiszyn, znany szerszej publiczności jako Wiesław Wszywka, zaczął występować w wideo publikowanych na kanale Rycąbla w 2015 roku. Początkowo była to seria "Kopsnij Drina". Wszywka testował różne alkohole, opowiadając przy okazji różne historie ze swojego życia. Następnie pojawiła się seria "Apropo Defacto".

Autor:tmw

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: fot. Dawid Rycąbel\Naffnaff

Pozostałe wiadomości