Wielki powrót serialu "Usta usta". Przedpremierowe odcinki i trzy pierwsze sezony tylko w Playerze

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
red.
Źródło:
TVN

   

Serial zadebiutował na antenie TVN 10 lat temu i doczekał się trzech sezonów. Czwarty sezon to sześć nowych odcinków, które można oglądać przedpremierowo w Playerze. W serwisie dostępne są także trzy pierwsze sezony produkcji.

Grupa TVN Discovery, oprócz bogatej oferty telewizyjnej, na jesień przygotowała także wiele atrakcji dostępnych w internecie. Serwis Player przygotował dla widzów liczne nowości programowe i serialowe, prapremiery, a także materiały archiwalne. Swoją ofertę newsową (wideo, audio, tekst) poszerzy portal TVN24.

Tylko w serwisie Player widzowie zobaczą najgorętsze nowości tej jesieni aż siedem dni przed ich emisją w telewizji.

Wielki powrót serialu "Usta usta"

6 września na antenę TVN wrócił serial "Usta usta". Zadebiutował na antenie TVN 10 lat temu i doczekał się trzech sezonów. Czwarty sezon serialu to sześć nowych odcinków, które można oglądać w TVN i na Playerze, gdzie dostępne są także trzy pierwsze sezony produkcji. Odcinki można oglądać w pierwszej kolejności na Playerze.

Po 10 latach wrócił serial "Usta usta"TVN

Produkcja w przełomowy sposób opowiada o życiowych dylematach trzech par. Poszukiwania idealnej połówki, miłość, zdrada, ucieczka od rutyny - to problemy, z którymi musieli zmierzyć się jego bohaterowie. Dziś to nadal pełna uroku, a przy tym bardzo życiowa historia o uniwersalnych wartościach i ponadczasowej przyjaźni. Na ekran wrócili ci sami bohaterowie, ale w zupełnie nowym momencie ich życia.

Głównych bohaterów, mimo wielu różnic, łączy prawdziwa przyjaźń. Choć życie każdego poszło w innym kierunku, są zgraną paczką, rozumieją się w pół słowa, potrafią razem śmiać się i wspierać, kiedy trzeba.

Nowy sezon "Usta usta"TVN
Nowy sezon "Usta usta"TVN

Aktorka Sonia Bohosiewicz o powrocie serialu "Usta usta" >>>

Bohosiewicz o powrocie "Usta usta": to jest ogromna siła tego serialu, że problemy nie są wydumaneTVN24

Autor:red.

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN