LOT zwiększa liczbę lotów na popularnej krajowej trasie

Z kraju

ShutterstockPLL LOT zwiększają liczbę rejsów krajowych

Dobre informacje dla wszystkich podróżujących między Warszawą a Poznaniem. Od sezonu letniego, Polskie Linie Lotnicze LOT zwiększą tygodniowo liczbę rejsów na tej trasie o pięć dodatkowych.

Jak zapewnia rzecznik prasowy lotniska w Poznaniu, rozkład lotów został dostosowany do fal przesiadkowych oferowanych przez PLL LOT w Warszawie.

Popularne połączenie

Nowy rejs będzie obsługiwany przez samolot typu Bombardier Q400 LOT-u z 78 miejscami pasażerskimi na pokładzie.

"W ubiegłym roku połączenie Warszawa-Poznań-Warszawa wyróżniło się spośród wykonywanych przez LOT połączeń krajowych. Na tej trasie przewieźliśmy prawie 30 proc. pasażerów więcej w porównaniu do 2015 roku" - mówi cytowany w komunikacie Adrian Kubicki, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej LOT-u.

Nowe rejsy dają pasażerom dodatkowe możliwości podróży z przesiadką w Warszawie na połączenia do Ameryki Północnej, tj. Chicago, Toronto, Nowy Jork, Newark i Los Angeles, na rejsy Europejskie i krajowe. Dzięki temu skrócimy również czas przesiadki w Warszawie na przykład na połączenie do Tokio i z rejsów z Tel Awiwu

Aktualnie przewoźnik na 4 rejsach dziennie z Poznania do Warszawy wykonuje 24 loty tygodniowo. Liczba rejsów od sezonu letniego zwiększy się nawet do 5 dziennie, zwiększając tym samym częstotliwość lotów do 29 rejsów tygodniowo.

Ceny na wszystkie rejsy PLL LOT pomiędzy Poznaniem a Warszawą rozpoczynają się od 89 zł za przelot w jedną stronę.

Najbardziej punktualne linie lotnicze i lotniska. Zobacz materiał z programu "Otwarcie Dnia" w TVN24 BiS (18.01.2017):

Najbardziej punktualne linie lotnicze i lotniskaTVN24 BiS

Autor: mb//ms / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock