Prąd i gaz od jednego dostawcy

Z kraju

sxc.huW zależności od potrzeb klient może wybrać albo pełny pakiet, czyli prąd i gaz - lub wybrać tylko gaz

Po raz pierwszy w Polsce klienci indywidualni mogą kupić gaz i prąd od jednego dostawcy. Do tej pory z takiej możliwości mogli korzystać jedynie przedsiębiorcy.

Możliwość kompleksowego zakupu prądu i gazu proponuje spółka z Grupy Kapitałowej PGE, PGE Obrót, która sprzedaje energię do ponad 5 mln klientów.

Niższe koszty

Jak zapewnia spółka, klienci którzy skorzystają z propozycji mogą liczyć na niższe koszty paliwa oraz otrzymają dodatkowo bezpłatne ubezpieczenie gazowe. - Przepis na energię to nasza najnowsza propozycja dla klientów indywidualnych, która w sposób innowacyjny definiuje pojęcie energii, czyli połączonej sprzedaży gazu i prądu w jednej ofercie. To nasza odpowiedź na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku i oczekiwania klientów, którzy poszukują nie tylko niższych cen gazu, ale również kompleksowej i fachowej obsługi specjalistów zarówno w zakresie energii elektrycznej, jak i gazu ziemnego - cytowany w komunikacie GK PGE jej prezes, Marek Woszczyk. Jak podaje PGE, w zależności od potrzeb klient może wybrać albo pełny pakiet, czyli prąd i gaz - lub wybrać tylko gaz.

Autor: msz/ / Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: sxc.hu