TVN24 Biznes | Z kraju

Utrudnienia w dostępie do konta dla klientów sześciu banków. Oto lista

TVN24 Biznes | Z kraju

Autor:
mb
Źródło:
TVN24 Biznes
Polacy chętnie płacą bezgotówkowo. Ale wciąż nie wszędzie mogą (materiał z 2019 roku)
Polacy chętnie płacą bezgotówkowo. Ale wciąż nie wszędzie mogą (materiał z 2019 roku)TVN24 BiS
wideo 2/5
TVN24 BiSPolacy chętnie płacą bezgotówkowo. Ale wciąż nie wszędzie mogą

Brak dostępu do bankowości internetowej i mobilnej oraz bankomatów. To utrudnienia, które w najbliższych dniach czekają klientów kilku banków.

ING Bank Śląski

W nocy z niedzieli na poniedziałek, w godzinach od 1.30 do 3.00, zaplanowano prace serwisowe sieci urządzeń Planet Cash/ING. "W trakcie prac serwisowych możesz mieć ograniczoną możliwość wpłat i wypłat gotówki w tych urządzeniach" - poinformowało ING.

mBank

W niedzielę, w godzinach 4.00-8.00, nie będę działały przelewy ekspresowe, w tym przelewy na telefon BLIK w aplikacji mobilnej.

Dodatkowo ze środy na czwartek, w godzinach 4.00-6.00, klienci nie zapłacą kartą, nie wypłacą gotówki z bankomatu oraz nie skorzystają z wpłatomatu. mBank poinformował w komunikacie, że "przerwa dotyczy również klientów z obszaru MSP i Korporacje".

Bank Millennium

W nocy z soboty na niedzielę, w godzinach 1.00-4.00, mogą występować chwilowe utrudnienia i niedostępne będą: Millenet i aplikacja mobilna, płatności BLIK i internetowe płatności kartami (debetowe, kredytowe i korporacyjne), przelewy natychmiastowe Express Elixir oraz TeleMillennium (zlecanie transakcji).

Alior Bank

W nocy z soboty na niedzielę, od godziny 0.15 do 7.00, system bankowości internetowej będzie niedostępny ze względu na prowadzone prace serwisowe.

Getin Bank

W nocy z soboty na niedzielę, od godziny 23.50 do 7.00, nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i bankowości mobilnej.

Credit Agricole

Od północy w piątek do 7.00 w sobotę niedostępne będą bankowość internetowa - CA24 eBank, a także aplikacja - CA24 Mobile. W tym czasie nie będą również działały infolinia (z wyłączeniem zastrzegania kart), serwis SMS, przez który są wysyłane powiadomienia np. o zmianach na koncie, hasła autoryzacyjne lub potwierdzenia transakcji kartą, płatności internetowe Przelew Online oraz BLIK.

Dodatkowo - jak poinformowano w komunikacie - "podczas tej przerwy technicznej wpłatomat nie zaksięguje wpłaty gotówkowej. Zrobi to niezwłocznie po zakończeniu przerwy".

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO

Autor:mb

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock.com

Pozostałe wiadomości