Zuckerberg publikuje zdjęcie. Internauci: przerażające

Tech

Reuters/ TVN24 BiSCuda techniki w Barcelonie

Zdjęcie Marka Zuckerberga, na którym wszyscy oprócz założyciela Facebooka oglądają wirtualną rzeczywistość przez specjalne gogle, przeraziła internautów. "Nasza przyszłość - straszna i smutna" - napisał w komentarzu jeden z internautów.

Mark Zuckerberg uczestniczył w Mobile World Congress zorganizowanym w Barcelonie. Swój pobyt w Hiszpanii relacjonował na swoim profilu społecznościowym, zamieszczając zdjęcia.

Spośród kilkunastu opublikowanych przez współzałożyciela Facebooka fotografii, uwagę internautów przykuło szczególnie jedno.

Widać na nim Zuckerberga, który przechodzi obok uczestników kongresu. Ci jednak go nie zauważają, gdyż wszyscy mając założone specjalne gogle, za pośrednictwem których oglądają wirtualną rzeczywistość.

"Nasza przyszłość - straszna i smutna"

Opublikowane zdjęcie udostępniono i polubiono w sumie niemal 60 tys. razy. Wywołało ono także falę komentarzy. Wielu internautów napisało wprost, że obraz jest "przerażający". Stwierdzono też, że to co znajduje się na zdjęciu, stało się już "naszą przyszłością", która jest "straszna i smutna zarazem".

Jeden z internautów zadał w komentarzu Zuckerbergowi pytanie: Mark, czy to nie dziwne, że tylko tylko ty spacerujesz i patrzysz na wszystko prawdziwymi oczami, podczas gdy wszyscy inni są zombie w matrixie. Inny z kolei zwrócił w swoim komentarzu uwagę na mężczyznę, który na zdjęciu mimo że, ma na oczach gogle, w tym samym czasie korzysta też z komputera.

Więcej na temat Mobile World Congress w TVN24 BiŚ.

Autor: nb//gry / Źródło: Facebook tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: facebook | Mark Zuckerberg