Awaria Snapchata. Niektórzy użytkownicy mieli problem z dostępem do aplikacji

Autor:
kris/ams
Źródło:
TVN24 Biznes
Awaria Facebooka. Nie działają Messenger, Instagram i WhatsApp (wideo z października 2021)
Awaria Facebooka. Nie działają Messenger, Instagram i WhatsApp (wideo z października 2021)TVN24
wideo 2/4
TVN24Awaria Facebooka. Nie działają Messenger, Instagram i WhatsApp

Snapchat przestał działać u części użytkowników. Fani aplikacji w środę po południu informowali za pośrednictwem portalu Downdetector o awarii komunikatora. Właściciel Snapchata poinformował na Twitterze, że był świadomy tego, że niektórzy użytkownicy mieli problem z dostępem do aplikacji - podawał Reuters. Około godziny 16.30 Snapchat przekazał, że problem został naprawiony.

"Obawiamy się, że niektórzy użytkownicy Snapchata mogą mieć problemy z korzystaniem z aplikacji - trzymajcie się, sprawdzamy to" - napisano tuż przed godziną 14.00 czasu polskiego na oficjalnym twitterowym koncie działu technicznego komunikatora Snapchat.

"Problem został naprawiony. Jeśli wciąż masz kłopoty, daj nam znać. Wesołego snapowania" - napisał o godz. 16.31 czasu polskiego na Twitterze dział techniczny Snapchata.

Snapchat - awaria. Problem z logowaniem i nie tylko

Z danych portalu Downdetector, który zbiera informacje o awariach od użytkowników, wynikało, że problem z dostępem do aplikacji Snapchat mieli użytkownicy w różnych częściach globu, na przykład w USA, Kanadzie czy Francji, jak i w Polsce.

Awaria Snapchatadowndetector.pl

Z wpisów zamieszczanych w mediach społecznościowych wynikało, użytkownicy mieli problemy nie tylko z dostępem do aplikacji, ale również z wysyłaniem nagrań wideo, czyli "snapów", a także z wysyłaniem wiadomości tekstowych.

Autor:kris/ams

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości