TVN24 | WOŚP 2022

Wspólny mecz na korcie z Grzegorzem Kajdanowiczem? Ruszyła aukcja dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

TVN24 | WOŚP 2022

Autor:
tmw\mtom
Źródło:
tvn24.pl
WOŚP 2022. Wspólny mecz tenisowy z Grzegorzem Kajdanowiczem
WOŚP 2022. Wspólny mecz tenisowy z Grzegorzem KajdanowiczemTVN24
wideo 2/2
TVN24WOŚP 2022. Wspólny mecz tenisowy z Grzegorzem Kajdanowiczem

Grzegorz Kajdanowicz, dziennikarz, jeden z prowadzących główne wydanie "Faktów" TVN, na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawił zaproszenie do wspólnej gry na korcie. Dziennikarz w tenisa ziemnego gra od ponad 20 lat. 

- Debiutuję w kwestii wystawiania czegoś na licytację dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pomyślałem sobie, że jeżeli mam coś robić, to może warto to zrobić trochę ciekawiej - wyznał dziennikarz. 

WOŚP 2022: Mecz tenisa z Grzegorzem Kajdanowiczem >>>

Dla Kajdanowicza nie ma znaczenia, czy zmierzy się z amatorem, czy doświadczonym tenisistą. - Chodzi o to, żeby się zatrzymać, wziąć oddech, a nawet pośmiać z różnych rzeczy; zaoferować siebie, żeby komuś pomóc. Na pewno znajdzie się ktoś, kto podobnie myśli. I nie chodzi o duże pieniądze, bo nie będziemy się tu ścigać i bić rekordów - zaznaczył. 

Grzegorz Kajdanowicz: dam z siebie wszystko, żeby ten mecz był dla zwycięzcy aukcji satysfakcjonujący
Grzegorz Kajdanowicz: dam z siebie wszystko, żeby ten mecz był dla zwycięzcy aukcji satysfakcjonującyTVN24

- Zapraszam nie tylko tenisistów zawodowych, półzawodowych i amatorów, ale także tych, którzy zaczynają, i tych, którzy są na swojej tenisowej drodze dużo dalej. Nie obiecuję poziomu Rafy Nadala, ale dam z siebie wszystko, żeby ktoś miał z tego meczu satysfakcję - zachęcał Kajdanowicz. 

ZOBACZ NASZ SPECJALNY SERWIS WOŚP 2022 W TVN24

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 30 stycznia. Całość relacjonowana będzie w TVN, TVN24, TTV i w portalu tvn24.pl. Podczas tegorocznego Finału, który organizowany jest pod hasłem "Przejrzyj na oczy", zbierane będą środki na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Podczas ubiegłorocznej zbiórki WOŚP zgromadziła 210 813 830 zł. 

Autor:tmw\mtom

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości