TVN24 | WOŚP 2022

WOŚP 2022. Licytacja wycieczki rowerowej z Magdaleną Cielecką. Aktorka zaprasza na swoją ulubioną trasę

TVN24 | WOŚP 2022

Autor:
mb/dap
Źródło:
TVN24
WOŚP 2022. Licytacja wycieczki rowerowej z Magdaleną Cielecką
WOŚP 2022. Licytacja wycieczki rowerowej z Magdaleną CieleckąTVN24
wideo 2/7
TVN24WOŚP 2022. Licytacja wycieczki rowerowej z Magdaleną Cielecką

Już dziś 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a w internecie cały czas trwają niezwykłe aukcje, z których dochód zostanie przekazany na wsparcie diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Jedną z propozycji jest wycieczka rowerowa z aktorką Magdaleną Cielecką. - Proponuję przejażdżkę ze mną po Warszawie moją ulubioną trasą, którą często jeżdżę, to jest trasa spokojna, rekreacyjna, miejska - powiedziała Cielecka. Jak zdradziła, trasa obejmuje między innymi rejony Powiśla oraz Agrykoli.

TVN GRUPA DISCOVERY JEST GOSPODARZEM I PARTNEREM 30. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

ZOBACZ SPECJALNY SERWIS #WOSPwTVN24

W poprzednich 29 edycjach Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała i przeznaczyła na wsparcie polskiego systemu ochrony zdrowia ponad 1,5 miliarda złotych, co pozwoliło na zakup ponad 67 tysięcy urządzeń. W czasie ubiegłorocznego finału zebrano blisko 211 milionów złotych, co jest najwyższą kwotą w historii organizacji.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to organizacja pozarządowa ciesząca się - według badań przygotowanych przez Grupę IQS i opublikowanych w styczniu 2021 roku - największym zaufaniem społecznym w Polsce. 84 proc. badanych wskazało, że ufa Fundacji WOŚP - w tym 52 proc. badanych określiło, że zdecydowanie ma zaufanie do Orkiestry, a 32 proc. - raczej ma zaufanie.

Autor:mb/dap

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości