Światełko do Nieba wystrzeliło z piramidy. Zobacz, jak wyglądało

Autor:
ads/kab
Źródło:
tvn24.pl
Światełko do Nieba w Warszawie
Światełko do Nieba w WarszawieTVN24
wideo 2/8
TVN24Światełko do Nieba w Warszawie

Fajerwerki, miotacze ognia i słupy światła. Światełko do Nieba tradycyjnie rozświetliło warszawski plac Defilad o godzinie 20. To kulminacyjny moment 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobacz, jak wyglądało tegoroczne Światełko do Nieba.

W niedzielę trwa 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego kulminacyjnym momentem było Światełko do Nieba - pokaz pirotechniczny, który w tym roku wystrzelił z ustawionej na placu Defilad w Warszawie piramidy.

WOŚP 2021 - jak można wpłacić pieniądze na 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

- na ulicach u wolontariuszy - eSkarbonka - przez SMS o treści SERCE, który można wysyłać na numer 75 565 - przez aukcje/licytacje

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod hasłem "Finał z głową" zbiera środki na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP, podczas którego zbierane są fundusze dla laryngologii. Za zgromadzone w tym roku pieniądze Fundacja WOŚP zamierza zakupić specjalistyczny sprzęt, m.in. wyposażenie laryngologicznych sal operacyjnych.

W poprzednich 28 edycjach fundacja zebrała i przeznaczyła na wsparcie polskiego systemu ochrony zdrowia łącznie ponad miliard złotych.

Autor:ads/kab

Źródło: tvn24.pl

Pozostałe wiadomości