#WOSPwTVN24. "Chcemy być z wami nie tylko w Polsce, ale na całym świecie"

TVN24

#WOSPwTVN24 - stwórz z nami wielką mapę orkiestrowych serctvn24
wideo 2/36

Graj 12 stycznia z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i pokaż nam, gdzie jesteś i jak pomagasz. Nagrywaj filmy, rób zdjęcia, twórz relacje w mediach społecznościowych, oznaczając swoje posty publiczne hasztagiem #WOSPwTVN24 oraz nazwą miejscowości, w której grasz (na przykład #Kraków bądź #Szczecin). Dzięki temu w trakcie 28. Finału WOŚP będziemy nie tylko w Warszawie, ale w wielu zakątkach świata. Wasze zdjęcia i nagrania pokażemy na antenie TVN24 i w portalu tvn24.pl.

TVN DISCOVERY POLSKA JEST GOSPODARZEM I PARTNEREM 28. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2020 roku.

- Czekamy na wasze filmy, zdjęcia i relacje. Pamiętajcie, żeby były pełne ducha, pełne energii, bo to jest moc Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chcemy to pokazywać, chcemy być z wami nie tylko w Polsce, ale na całym świecie - apeluje Jerzy Owsiak, szef WOŚP. - Oj, będzie się kręciło! - dodaje.

Wasze posty z mediów społecznościowych pokażemy w portalu tvn24.pl oraz na antenie TVN24 w dniu Finału. Stwórzmy razem wielką mapę orkiestrowych serc.

Wystarczy, że zamieścisz publiczny post w mediach społecznościowych - na Facebooku, Twitterze lub Instagramie - wraz z hasztagiem #WOSPwTVN24 oraz hasztagiem z nazwą swojej miejscowości (na przykład #Warszawa lub #Londyn), a Twoja relacja może się znaleźć na wielkiej mapie orkiestrowych serc.

Miliard złotych przekroczony

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna. W poprzednich 27 edycjach fundacja zebrała i przeznaczyła na wsparcie polskiego systemu ochrony zdrowia łącznie ponad miliard złotych.

Hasło 28. Finału brzmi: "Wiatr w żagle. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej". Zebrane środki zostaną przeznaczone "na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji".

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to organizacja pozarządowa ciesząca się - według badań przygotowanych przez firmę IQS i Centrum Badania Opinii Społecznej CBOS - największym zaufaniem społecznym w Polsce. Od 1993 roku, na początku stycznia, organizuje zbiórkę pieniędzy. Za zgromadzone w ten sposób środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze - przede wszystkim szpitalom dziecięcym w Polsce - najnowocześniejszy sprzęt medyczny.

Autor: tmw//now//kwoj / Źródło: tvn24