TVN Warszawa | Żoliborz

"Tankował do pełna swojego jaguara i odjeżdżał". I tak 11 razy

TVN Warszawa | Żoliborz

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KRP VPolicjant z podejrzanym o kradzież paliwa

Dzielnicowi z Żoliborza zatrzymali podejrzanego o kradzież paliwa. Rzeczniczka rejonowej komendy podaje, że ukradł on ze stacji benzynowych paliwo za kwotę prawie 3800 złotych. 36-latek usłyszał zarzuty za 11 takich kradzieży.

Jak informuje rzeczniczka żoliborskiej komendy Elwira Kozłowska, do kradzieży paliwa na terenie różnych stacji paliw w dzielnicy dochodziło od czerwca ubiegłego roku. - Wszystko wskazywało na to, że związek z nimi może mieć ten sam mężczyzna. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z monitoringu. Okazało się, że złodziej przez następne miesiące dokonał jeszcze 10 kradzieży paliwa - zaznacza Kozłowska.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

"Tankował do pełna swojego jaguara i odjeżdżał"

Policjanci ustalili, że za kradzieżą paliw stoi 36-letni mężczyzna. - Ich ustalenia potwierdziły nagrania z monitoringu. Jego sposób działania zawsze był podobny - tankował do pełna swojego jaguara i odjeżdżał - podaje policjantka.

Kilka dni temu żoliborscy dzielnicowi ustalili i zatrzymali podejrzanego. - Przewieźli 36-latka do komisariatu, gdzie usłyszał zarzuty za 11 kradzieży paliwa na kwotę prawie 3800 złotych. Za popełnione przestępstwo grozi mu do pięciu lat więzienia - podsumowuje Kozłowska.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy też o podejrzanym o kradzież pieniędzy z auta listonosza:

Mężczyźni są podejrzani o kradzież pieniędzy z auta listonosza
Mężczyźni są podejrzani o kradzież pieniędzy z auta listonosza KPP w Mińsku Mazowieckim

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KRP V

Pozostałe wiadomości