Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Zderzyli się na środku skrzyżowania

Ulice


Niespokojne przedpołudnie na ulicach. Po godzinie 11.00 na skrzyżowaniu al. Wilanowskiej i ul. Modzelewskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została ranna.

Pojazdy zderzyły się na samym środku skrzyżowania. Ruch przez kilkanaście minut był utrudniony. Samochody zostały już zepchnięte z jezdni.

– Na miejsce przyjechali strażacy, którzy zneutralizowali wyciekające z rozbitego samochodu płyny eksploatacyjne – relacjonuje reporter TVN Warszawa Tomasz Zieliński.

Mapy dostarcza Targeo.pl

Po godz. 10.00 na skrzyzowaniu Wawelskiej z Krzyckiego zderzył się ikarus z seatem leonem. W wypadku ucierpiał jeden z pasażerów autobusu linii 382.

Na pl. Narutowicza samochód osobowy wjechał pod tramwaj linii 7. Kilkanaście minut nie kursowały składy w stronę Okęcia.

Z kolei na al. Jana Pawła II bus "skosił" przydrożną latarnię, znak i drzewko. W efekcie jedna osoba została przewieziona do szpitala.

wp/par

Źródło zdjęcia głównego:  | United States Marine Corps

Pozostałe wiadomości