Zderzenie mini i BMW w al. Wilanowskiej. Ranne dwie osoby

Ulice

Tomasz Zieliński/ tvnwarszawa.plDwie osoby są ranne

Na skrzyżowaniu al. Wilanowskiej i ul. Rolnej zderzyły się dwa samochody. Dwie osoby zostały ranne. Na badania do szpitala trafiło także dziecko, które przewożono w foteliku w jednym z aut. Przejazd był zablokowany.

Do wypadku doszło po godzinie 19.

– Na środku skrzyżowania BMW zderzyło się z mini – mówił Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. Ranne zostały dwie osoby. - Kobieta kierująca mini z ogólnymi obrażeniami została odwieziona do szpitala. Małemu dziecku, które było przewożone w foteliku w mini, nic się nie stało. Zostało zabrane na badania - relacjonował reporter.

Zakleszczony w samochodzie

W gorszej sytuacji znalazł się kierowca BMW. - Żeby go uwolnić strażacy musieli wyciąć drzwi i słupek rozbitego auta. Mężczyzna od razu trafił na nosze – dodawał reporter.

Informację o rannych potwierdziła policja. - Mężczyzna kierujący BMW został odwieziony do szpitala. Karetka zabrała też kobietę, która jechała mini i małe dziecko - podawał Paweł Brzeziński z komendy stołecznej.

Ścięty słup z sygnalizacją

Po uderzeniu, BMW ścięło słup sygnalizacji świetlnej. – Słup runął na jezdnię. Al. Wilanowska była zablokowana w obu kierunkach. Ulicą Rolną samochody powoli przejeżdżają – informował Zieliński.

Na miejscu była policja, dwa zastępy straży pożarnej i trzy karetki.

wp/b