Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Ulice

Wypadek na Powązkowskiej. Trzy samochody rozbite

Ulice

Tomasz Zieliński/ tvnwarszawa.plWypadek na Powązkowskiej

Na ulicy Powązkowskiej zderzyły się trzy samochody osobowe. W dwa stojące przed przejściem dla pieszych, uderzyła rozpędzona skoda. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 17.15. – BMW i volkswagen zatrzymały się przed przejściem dla pieszych przy Cmentarzu Wojskowym – mówi Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Stojące pojazdy zbyt późno zauważyła kobieta kierująca skodą i uderzyła w tył volkswagena, a ten w BMW – dodaje reporter.

Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. – W wypadku ranny został mężczyzna, który jechał volkswagenem i kobieta ze skody – informuje reporter.

Zablokowany jest jeden pas w kierunku Bemowa. Korek sięga ulicy Elbląskiej.

wp/b