Przygotuj się na:

KORONAWIRUS: ZMIANY W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Miejska komunikacja kursuje według sobotnich rozkładów z dodatkowymi pojazdami w godzinach szczytu. Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, zmiany nie dotyczą pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej.

  Mężczyzna zginął na pasach w alei Niepodległości

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  mp/b
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Jak objechać zablokowane po wypadku miejsce?TVN24
  wideo 2/3
  Śmiertelne potrącenie w alei Niepodległości

  Kierowca audi potrącił starszego mężczyznę w alei Niepodległości. Pieszy nie przeżył wypadku.

  Do tragicznego zdarzenia doszło przed godziną 7 na skrzyżowaniu alei Niepodległości z ulicą Narbutta.

  - Kierowca osobowego audi potrącił mężczyznę na oznakowanym przejściu dla pieszych. Pieszy nie żyje. Na miejscu trwają czynności policji - informował Magdalena Bieniak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

  Tomasz Oleszczuk dodał, że ofiarą wypadku jest mężczyzna po 80. roku życia. - W sprawie zostało wszczęte śledztwo, będziemy ustalali okoliczności wypadku - przekazał.

  Jak podał reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak, na miejsce przyjechały dwie karetki. - Reanimacja trwała bardzo długo, ale niestety, mężczyźnie nie udało się przywrócić funkcji życiowych - zaznaczył Marcinczak. - Po wypadku samochód ma wybitą przednią szybę z prawej strony - dodał.

  Utrudnienia

  Po wypadku policja zablokowała aleję Niepodległości na wysokości Madalińskiego. Ale korek zaczynał się już przy Dąbrowskiego. - Dwa pasy alei Niepodległości w kierunku do centrum są zablokowane. Ulica przez kilka godzin na czas trwania działań służb będzie zablokowana, więc kierowcy powinni wybierać trasy alternatywne, ulicę Puławską lub Wołoską - zwrócił uwagę Marcinczak.

  mp/b

  Źródło: tvnwarszawa.pl