Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Mężczyzna zginął na pasach w alei Niepodległości

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Jak objechać zablokowane po wypadku miejsce?TVN24
wideo 2/3
Śmiertelne potrącenie w alei Niepodległości

Kierowca audi potrącił starszego mężczyznę w alei Niepodległości. Pieszy nie przeżył wypadku.

Do tragicznego zdarzenia doszło przed godziną 7 na skrzyżowaniu alei Niepodległości z ulicą Narbutta.

- Kierowca osobowego audi potrącił mężczyznę na oznakowanym przejściu dla pieszych. Pieszy nie żyje. Na miejscu trwają czynności policji - informował Magdalena Bieniak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Tomasz Oleszczuk dodał, że ofiarą wypadku jest mężczyzna po 80. roku życia. - W sprawie zostało wszczęte śledztwo, będziemy ustalali okoliczności wypadku - przekazał.

Jak podał reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak, na miejsce przyjechały dwie karetki. - Reanimacja trwała bardzo długo, ale niestety, mężczyźnie nie udało się przywrócić funkcji życiowych - zaznaczył Marcinczak. - Po wypadku samochód ma wybitą przednią szybę z prawej strony - dodał.

Utrudnienia

Po wypadku policja zablokowała aleję Niepodległości na wysokości Madalińskiego. Ale korek zaczynał się już przy Dąbrowskiego. - Dwa pasy alei Niepodległości w kierunku do centrum są zablokowane. Ulica przez kilka godzin na czas trwania działań służb będzie zablokowana, więc kierowcy powinni wybierać trasy alternatywne, ulicę Puławską lub Wołoską - zwrócił uwagę Marcinczak.

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl