TVN Warszawa | Ulice

S8: zderzenie dwóch ciężarówek i auta osobowego

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Na S8 zderzyły się dwie ciężarówki i auto osobowe
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plNa S8 zderzyły się dwie ciężarówki i auto osobowe

Na trasie S8 pomiędzy węzłami Janki a Opacz doszło do zderzenia trzech samochodów. Z relacji naszego reportera wynika, że kierowca jednego z tirów trafił do szpitala. Droga w kierunku Warszawy była przez jakiś czas zablokowana.

Na trasie S8 na wysokości miejscowości Nowe Grocholice (powiat pruszkowski) doszło do zderzenia trzech samochodów: dwóch ciężarowych i jednego osobowego. - Poszkodowana jest jedna osoba, kierowca tira. Jest mu udzielana pomoc medyczna. Z jednej ciężarówki cieknie paliwo. Na miejsce przyjechało kilka zastępów straży pożarnej - opisywał początkowo reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Jak przekazała nam asp. Marta Słomińska z pruszkowskiej komendy, do zderzenia doszło przed godziną 10. - Kierowca pojazdu ciężarowego najechał na tył pojazdu osobowego marki Skoda, a następnie tył poprzedzającego go pojazdu ciężarowego. Sprawca został na miejscu ukarany mandatowo. Odniósł lekkie obrażenia, była mu udzielana pomoc lekarska - powiedziała policjantka po godzinie 11.

Z relacji naszego reportera wynika jednak, że zdarzenie wyglądało nieco inaczej: - Rozmawiałem z kierowcą pierwszej ciężarówki i opowiadał, że na trasie utworzył się korek. Przed nim jechała skoda, która gwałtownie zahamowała. On też zahamował i wtedy w jego tył uderzył drugi tir i popchnął go na skodę z przodu. Kierowca z tej drugiej ciężarówki trafił do szpitala.

Po wypadku droga w kierunku Warszawy była przez jakiś czas całkowicie zablokowana. Potem służby udrożniły dwa pasy, ale nadal występowały utrudnienia - korek zaczynał się na wysokości skrzyżowania S8 i S7.

W środę informowaliśmy o zderzeniu na S8 na wysokości Nadarzyna:

Samochód wypadł z trasy S8
Samochód wypadł z trasy S8Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości