Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Przyjechali do kolizji, kierowca miał ponad cztery promile i prowadził kradziony samochód

Warszawa | Ulice

Autor:
mp/kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl Kolizja na Czerniakowskiej

Po porannej kolizji na Mokotowie policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Okazało się, że miał ponad cztery promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze ustalili, że prowadził on kradzione auto.

Do kolizji doszło około godziny 9 na ulicy Czerniakowskiej. Jak ustalił nasz reporter Lech Marcinczak, auta zderzyły się na jezdni w kierunku centrum, nieopodal skrzyżowania z Chełmską.

"Ponad cztery promile"

- Doszło do zderzenia opla i audi. Kierujący oplem 42-latek miał ponad cztery promile alkoholu w wydychanym powietrzu - informuje Robert Koniuszy z mokotowskiej policji. Zaznacza też, że nikt nie został poszkodowany.

W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci odkryli, że samochód, którym poruszał się 42-latek, był kradziony. - Ten opel figurował w rejestrze jako poszukiwany. Mężczyzna tłumaczył, że go pożyczył. Został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy. Samochód został zabezpieczony przez policjantów – dodaje Koniuszy.

Skradzionego samochodu poszukiwali wcześniej policjanci z Białołęki.

Jeden z kierowców wydmuchał około czterech promili alkoholu | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Jeden z kierowców wydmuchał około czterech promili alkoholu | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Jeden z kierowców wydmucha�� około czterech promili alkoholu | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

Źródło: tvnwarszawa.pl

mp/kk