Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

TVN Warszawa | Ulice

Korek po kolizji trzech aut w alei Armii Ludowej

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plKolizja w alei Armii Ludowej

W alei Armii Ludowej przed rondem Jazdy Polskiej zderzyły się trzy auta osobowe. Nasz reporter informuje o utrudnieniach.

- Do zdarzenia doszło w alei Armii Ludowej pomiędzy aleją Niepodległości i ulicą Waryńskiego w kierunku Pragi Południe. Zderzyły się trzy auta osobowe: mercedes, volkswagen i skoda. Są duże utrudnienia. Zablokowane są łącznie dwa pasy w stronę Wisły. Na miejscu pracuje pomoc drogowa – poinformował po godzinie 15 Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Jak przekazała Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. - Kierowcy byli trzeźwi. Zablokowane są dwa pasy, ale policjanci udrażniają ruch – poinformowała po 16.

Jak zaznaczył nasz reporter, w tym miejscu często dochodzi do kolizji, w momencie gdy kierowcy chcą włączyć się do ruchu na Trasę Łazienkowską.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl