Ciężarówka uderzyła w wiadukt przy budowie POW

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Ciężarówka uderzyła w wiadukt

Kierowca wywrotki nie opuścił kipra i zawadził nim o wiadukt na Wale Miedzeszyńskim - informowała policja. Droga była zablokowana w dwóch kierunkach.

Jak precyzował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, do zdarzenia doszło po godzinie 13 na Wale Miedzeszyńskim, na wysokości ulicy Ogórkowej, gdzie trwają obecnie prace przy budowie Południowej Obwodnicy Warszawy. - Ciężarówka uderzyła w wiadukt. Prawdopodobnie jechała z podniesioną przestrzenią ładunkową - opisywał nasza reporter.

Na miejsce przyjechały policja i straż pożarna.

"Mężczyzna trafił do szpitala"

Sławomir Janowiec z Komendy Stołecznej Policji potwierdził, że przy Ogórkowej ciężarówka uderzyła w wiadukt. - Drogą jechała wywrotka, kierowca nie opuścił kipra i zawadził nim o wiadukt. Ze wstępnych informacji wynika, że mężczyzna trafił do szpitala - przekazał i uspokoił, że utrudnienia na nie powinny potrwać długo. - Służby ściągają właśnie samochód z drogi, więc utrudnienia niedługo się skończą - zapewniał Janowiec.

Jak podał nasz reporter, zablokowany był przejazd Wałem Miedzeszyńskim w obu kierunkach. Służby odblokowały drogę po godzinie 14.

W lipcu inna ciężarówka zawadziła o belkę nowego wiaduktu na Przyczółku Grochowskim:

Kolizja ciężarówki w alei Stanów Zjednoczonych
Kolizja ciężarówki w alei Stanów ZjednoczonychTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości