Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Po kolizji zablokował torowisko. "Kierowca uciekł do Parku Praskiego"

Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plUszkodzony volkswagen blokuje torowisko w alei "Solidarności"

Dwa samochody zderzyły się przy Szpitalu Praskim. Jeden z nich blokował torowisko tramwajowe.

Do zdarzenia doszło po godzinie 20 w alei "Solidarności". - Zderzyły się volkswagen z mazdą. Na miejsce jedzie załoga, która będzie ustalać okoliczności kolizji - informowała przed godziną 21 Marta Sulowska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Na miejsce pojechał reporter tvnwarszaw.pl Artur Węgrzynowicz. - Wygląda to tak, jakby volkswagen uderzył w tył mazdy i w wyniku tego uderzenia volkswagen częściowo znalazł się na torowisku. Mazda z kolei zjechała na chodnik. Jak wynika z relacji świadków, kierowca volkswagena po zderzeniu uciekł do pobliskiego Parku Praskiego - opowiadał.

Utrudnienia dla pasażerów i kierowców

Ruch tramwajowy w kierunku Dworca Wileńskiego został zablokowany. Tramwaje zostały skierowane na objazdy. Jak poinformował Zarząd Transportu Miejskiego, utrudnienia obejmowały linie 4, 13, 20, 23, 26.

Nasz reporter zwracał uwagę, że uszkodzony volkswagen blokował zarównuje torowisko, jak i część jezdni w kierunku placu Wileńskiego.

Zderzenie opla i mazdy przy Szpitalu Praskim
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Źródło: tvnwarszawa.pl

mp