Zderzenie czterech samochodów na "siódemce" w Sękocinie. Są utrudnienia

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plZderzenie czterech aut na drodze krajowej nr 7

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku zderzenia czterech aut na drodze krajowej nr 7. Utrudnienia w kierunku Warszawy.

Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, do zderzenia doszło w miejscowości Sękocin w powiecie pruszkowskim. - Cztery samochody osobowe - kia, mercedes, toyota i seat - są rozbite. Nieco dalej stoi dostawczy mercedes. Tuż po wypadku jezdnia w kierunku Warszawy była zablokowana. Po chwili kierowcom udostępniono pas awaryjny. Poszkodowana jest jedna osoba - przekazał nasz reporter.

Karol Kroć z pruszkowskiej straży pożarnej poinformował, że zgłoszenie służby otrzymały około godziny 12.45. - W zdarzeniu uczestniczyły cztery samochody osobowe. Poszkodowana osoba została przebadana na miejscu w karetce i nie będzie przewożona do szpitala. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej - przekazał po godzinie 13 Kroć. - Jeden pas w kierunku Warszawy jest zablokowany - dodał.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ostrzega, że utrudnienia mogą potrwać do dwóch godzin.

Kilkanaście minut później Artur Węgrzynowicz przekazał informację, że w przeciwnym kierunku również występują utrudnienia. - Kilkaset metrów dalej na jezdni w przeciwnym kierunku zderzyły się lexus oraz alfa romeo. Jeden najechał na drugiego. Na miejscu jest straż pożarna oraz policja. Uczestnicy tego zdarzenia nie wymagają pomocy medycznej - przekazał nasz reporter.

Kolejna kolizja na drodze krajowej nr 7Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl