Ulice

Łamią przepisy, jeżdżą pod prąd

Ulice


Niektórzy kierowcy uważają, że przepisy ruchu drogowego ich nie dotyczą. Na ul. Na Skraju nic sobie nie robią z nowej organizacji i jeżdżą pod prąd.

- Drogowcy wprowadzili ruch jednokierunkowy na odcinku od al. Krakowskiej do ul. Krańcowej. Kierowcy mogą jechać jedynie w stronę ul. Paluch – relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. – Natomiast ci, którzy jadą w stronę al. Krakowskiej, muszą korzystać z objazdów ulicami Orzechową i Mokrą – dodaje.

Łamią przepisy

Jednakże nie wszyscy stosują się do znaków. – Przy ul. Krańcowej stoi zakaz wjazdu oraz tablica, że od soboty wprowadzono nową organizację ruchu – informuje Marcinczak. – Niektórzy kierowcy nawet nie zatrzymują się przed nim. Jadą w stronę al. Krakowskiej nie zważając na to, że jadą pod prąd – dodaje.

Budują kanalizację

Zmiany w organizacji ruchu wprowadzono w sobotę. W związku z pracami wodociągowymi kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami nie tylko na ul. Na Skraju.

Al. Krakowska zwężona została do dwóch pasów ruchu w obu kierunkach na odcinku od ul. Na Skraju do ul. Lajkonik. Wprowadzony został również zakaz skrętu z al. Krakowskiej (jadąc od strony Ochoty) w lewo w ul. Na Skraju i zakaz skrętu w lewo z al. Krakowskiej ( jadąc od Raszyna) w ul. Gałczyńskiego.

W godzinach nocnych (od godz. 23.30 do godz. 4.30) zamknięty będzie przejazd w ciągu ulic Gałczyńskiego – Na Skraju przez al. Krakowską.

Utrudnienia związane są z budową kanalizacji ściekowej i potrwają do 19 grudnia.

su/b

Pozostałe wiadomości