Awaryjna naprawa wiaduktu. Toruńska stanęła

Korki w al. Prymasa Tysiąclecia
Korki w al. Prymasa Tysiąclecia
Korki w al. Prymasa Tysiąclecia

Trwa remont wiaduktu w al. Prymasa Tysiąclecia, nad ulicą Górczewską. Jezdnia w kierunku Dworca Zachodniego zwężona jest o jeden pas. Kierowcy utknęli rano w gigantycznym korku - informuje reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak.

Prawy pas wiaduktu w kierunku Dworca Zachodniego zamknięto awaryjnie w poniedziałek wieczorem - podał Zarząd Dróg Miejskich.

Z kolei tuż przed wjazdem na wiadukt krótki odcinek lewego pasa zajął znak informujący o utrudnieniach. Kierowcy muszą go ominąć. To dodatkowe utrudnienie.

Jak informował we wtorek po godzinie 7.00 Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl, kierowcy utknęli w korku w kierunku Ochoty.

Co najmniej 2 tygodnie

Jak informuje ZDM, wiadukt w al. Prymasa Tysiąclecia nad ul. Górczewską wymagał natychmiastowej naprawy. - Przede wszystkim zostanie naprawiona skorodowana dylatacja oraz nawierzchnia na gzymsach od krawężnika do krawędzi wiaduktu - opisuje Adam Sobieraj, rzecznik prasowy ZDM.

Prace remontowe będą trwać do odwołania. W międzyczasie drogowcy mają przenieść się na lewy pas. - Na pewno około dwóch tygodni - nie pozostawia złudzeń Sobieraj.

bf/mz

Pozostałe wiadomości