Ulice

Tramwajem w volvo

Ulice

fot. Tomasz Zieliński/TVN Warszawa
| epoznan.plfot

Od rana doszło już do trzech kolizji z udziałem tramwajów. Scenariusze wszystkich wyglądały tak samo: samochód zajechał drogę pojazdowi szynowemu.

Pierwsza kolizja miała miejsce tuż przed godz. 9.30 na skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Wspólnej. Skręcający kierowca samochodu nie zauważył składu linii 35. W kolizji nikt nie ucierpiał, ale kierującemu w opuszczeniu pojazdu pomagała straż pożarna. Ruch tramwajów był zatrzymany w obu kierunkach przez 15 minut.

Mapy dostarcza Targeo.pl

Młynarska

Z kolei ok. godz. 11.00 kolejna kolizja miała miejsce na skrzyżowaniu Młynarskiej i Żytniej. Składy nie kursowały kilkanaście minut w kierunku centrum.

W czwartek na stołecznych ulicach doszło do pięciu kolizji z udziałem tramwajów.

Mapy dostarcza Targeo.pl

O kolejnej kolizji, doszło do niej ok. godz. 12.40, doniósł również internauta. U zbiegu ul. Annopol i Odlewniczej samochód zajechał drogę tramwajowi nr 4. - Skład nie wyhamował, policja przyjechała na miejsce, ale ruch jest już udrożniony - zaznacza Teresa Kotwcia, rzecznik Tramwajów Warszawskich.

Do serii kolizji, w piątek doszłedł też problem z urwanym światłowodem, który przez 40 minut wisiał nad torowiskiem przy ul. Grochowskiej. Ruch został wstrzymany ok. godz. 13.00. - Tramwaje nie mogły przejeżdżać w kierunku Gocławia, ale ruch odbywa się już normalnie - zaznacza Teresa Kotwica.

wp/par

Źródło zdjęcia głównego:  | epoznan.pl

Pozostałe wiadomości