Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Okolice

Łomianki: kobieta utonęła w Jeziorze Fabrycznym. Policja ustala jej tożsamość

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
katke/r
Źródło:
Kontakt24, tvnwarszawa.pl
Google MapsUtonięcie w Łomiankach

W poniedziałek rano strażacy wyłowili z Jeziora Fabrycznego w Łomiankach ciało kobiety. Policja ustala jej tożsamość i przyczyny utonięcia.

Pierwszą informację na ten temat otrzymaliśmy na Kontakt 24. - Około 9 dyżurny komisariatu w Łomiankach otrzymał zgłoszenie o ujawnieniu ciała w Jeziorze Fabrycznym. Strażacy już wyłowili ciało kobiety na brzeg. Trwają czynności zmierzające do identyfikacji ofiary. Badane są okoliczności, w jakich doszło do tego utonięcia - przekazała nam podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Powiatowej Policji dla powiatu warszawskiego zachodniego.

Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej z komendy w Błoniu z łódkami oraz policjanci z Komendy w Starych Babicach.

Informowaliśmy, że RCB przypomina, jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą:

Służby apelują o rozwagę nad wodą12.07| W niedzielę utonęło w Polsce dziewięć osób - poinformowało w mediach społecznościowych Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. TVN24

Autor:katke/r

Źródło: Kontakt24, tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Google Maps