Przygotuj się na:

PRACE NA "OBWODNICY" GOCŁAWIA

Mieszkańców Gocławia czekają weekendowe utrudnienia w ruchu. W piątek wieczorem drogowcy rozpoczną wymianę nawierzchni ulicy Meissnera. Północno-wschodnia jezdnia będzie wyłączona z ruchu do poniedziałkowego poranka.

Zabójstwo właściciela warzywniaka. Policja apeluje o przekazanie nagrań z rejestratorów

Najnowsze

Autor:
ran
Źródło:
PAP, tvnwarszawa.pl
Policja szuka sprawców bądź sprawcę napadu, w wyniku którego zginął mężczyznaTVN24
wideo 2/2
TVN24Policja szuka sprawców bądź sprawcę napadu, w wyniku którego zginął mężczyzna

Po zabójstwie właściciela warzywniaka w Ząbkach policja zwraca się z apelem do kierowców o przekazanie nagrań z rejestratorów. Ma to pomóc w znalezieniu sprawcy.

Do ataku na 67-letniego właściciela sklepu doszło przy ulicy Powstańców w Ząbkach. Brutalnie pobity mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. Jak mówiła policja, został zaatakowany we własnym sklepie - warzywniaku.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Poszukiwanie sprawcy

- Policjanci cały czas angażują znaczne środki w poszukiwania sprawcy tego napadu - zapewniał PAP aspirant sztabowy Tomasz Sitek, rzecznik wołomińskiej policji.

W poniedziałek Komenda Stołeczna Policji poinformowała, że w związku z zabójstwem zwraca się z prośbą do kierujących o przekazanie nagrań z rejestratorów umieszczonych w pojazdach, które poruszały się 10 stycznia między innymi ulicami Powstańców, Maczka, Złota i Podleśną w godz. 17-19.

"Nagrania można przekazać bezpośrednio do Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji (tel. 477236559) lub do najbliższej jednostki policji, wskazując na komórkę prowadzącą sprawę" - napisała na Twitterze KSP.

 

Autor:ran

Źródło: PAP, tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl