Najnowsze

Kocie piękności na Ursynowie

Najnowsze

fot. materiały organizatora
| TVN24.pl. Newsweekfot. materiały organizatora

500 kocich piękności różnych ras, wśród nich koty syberyjskie, ragdolle, norweskie leśne, maine coon'y, brytyjskie krótkowłose, devon rex'y, cornish rex'y , persy, egzotyki i rosyjskie niebieskie zobaczycie 4 i 5 grudnia Mikołajkowej Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych.

W dniach 4-5 grudnia Elitarny Klub Kota Rasowego organizuje Mikołajkową Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych. Jest to największa tego typu impreza w Polsce. Dużą atrakcją wystawy będzie bardzo rzadko wystawiany w Polsce bezwłosy kot rasy sfinks .

Światowe finały

Szczególnie emocjonująco zapowiadają się finały - tzw. BIS – czyli wybór najpiękniejszych kotów poszczególnych kategorii (sobota – godz. 16.30, niedziela - godz. 16.00). Czy w finale i w walce o Tytuł Najpiękniejszego Kota Wystawy znajdą się Zwycięzcy Swiata 2010?

Koty oceniane będą przez 12 międzynarodowych sędziów z Austrii, Dani, Szwajcarii, Finlandii, Francji, Holandii, Szwecji oraz Norwegi.

Kocie mikołajki

W niedzielę, z okazji mikołajek, rozstrzygnięty zostanie konkurs na najpiękniejszą mikołajkową klatkę wystawową - na zwycięzcę (wystawcę) czeka nagroda.

Dodatkowe atrakcje

Dla dzieci bezpłatnie wykonywany będzie koci makijaż.

Na kiermaszu każdy będzie mógł się zaopatrzyć w karmę, zabawki czy inne akcesoria dla kotów, jak również pamiątki związane z kocią tematyką.

Pomóż kotom w schronisku

Podczas wystawy odbędzie się zbiórka karmy dla bezdomnych kotów ze schroniska Na Paluchu.

Wystawa w hali widowiskowo-sportowej Arena Ursynów przy ul. Pileckiego 122 w sobotę (10.00-18.00) i w niedzielę (9.30-17.00).

Imprezy towarzyszące: wystawa myszy, świnek morskich i szczurków rasowych.

Ceny biletów:

NORMALNY - 15 zł

ULGOWY - 8zł

DZIECI DO 4 ROKU ŻYCIA - BEZPŁATNIE

KATALOG - 8 zł

bako/mz

Źródło zdjęcia głównego:  | TVN24.pl. Newsweek

Pozostałe wiadomości