Spłonął warsztat przyległy do domu jednorodzinnego. "Strażacy nie dopuścili do rozprzestrzenienia się pożaru"

Autor:
mg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Pożar warsztatu w Hornówku
Pożar warsztatu w Hornówku
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plPożar warsztatu w Hornówku

Pożar rozwinął się w warsztacie stolarskim przyległym do domu jednorodzinnego w miejscowości Hornówek niedaleko Warszawy. Na miejscu trwała akcja gaśnicza.

Do pożaru doszło w miejscowości Hornówek, położonej w gminie Izabelin w powiecie Warszawskim Zachodnim. Płonął warsztat stolarski przyległy do budynku mieszkalnego. Na miejscu był Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

- To jest jednorodzinny budynek mieszkalny. Cały warsztat spłonął, dom też uległ nadpaleniu. Teraz strażacy próbują dotrzeć do zarzewia ognia, które jest ukryte pomiędzy przestrzeniami dachowymi - przekazał reporter po godzinie 20. Dodał, że na miejscu było wtedy 6 zastępów straży pożarnej i trwała akcja gaśnicza. 

- Palił się zakład stolarski, nie ma osób poszkodowanych. Pożar przeszedł na budynek mieszkalny, ale on dotarł do przybudówki, takiego ganku i strażacy nie dopuścili do rozprzestrzenienia się pożaru - przekazał starszy kapitan Kazimierz Jaworski ze straży pożarnej w powiecie Warszawskim Zachodnim. Dodał, że strażacy kończą już działania, a pożar został ugaszony.

Autor:mg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości