Przygotuj się na:

ZMIANY I UTRUDNIENIA NA GÓRCZEWSKIEJ

Od nocy z 31 maja na 1 czerwca ruch w obu kierunkach będzie odbywał się jezdnią w kierunku centrum.

  Pobili dzielnicowego, trafili za kraty

  Najnowsze


  Sąd zdecydował o areszcie dla Macieja N. i Kamila W., którzy pobili policjanta w Milanówku. 22- i 25-latkowi grozi nawet do 10 lat więzienia.

  Krótko trwało poszukiwanie sprawców pobicia milanowskiego dzielnicowego.

  Policjant wracał w niedzielę rano ze służby, kiedy zauważył mężczyzn wysypujących na ulicę zawartość przydrożnego kosza na śmieci. - Podczas interwencji pouczany mężczyzna razem z kolegą zaatakowali policjanta, bijąc go i kopiąc po całym ciele, po czym uciekli. Funkcjonariusz z licznymi obrażeniami ciała trafił do szpitala – informowała Katarzyna Zych z grodziskiej komendy.

  Pomogli strażnicy miejscy

  Napastnicy uciekli, ale po ustaleniu rysopisów i danych, podejrzani mężczyźni zostali zatrzymani.

  - 22-letniego Macieja N. ujęli strażnicy miejscy, biorący także udział w poszukiwaniach, a 25-letni Kamil W. został zatrzymany przez grodziskich kryminalnych. Obaj usłyszeli zarzuty dokonania czynnej napaści na funkcjonariusza. 22-latek był już wcześniej karany za czyny przeciwko funkcjonariuszowi publicznemu, a 25-latek - notowany za inne przestępstwa – dodaje rzecznik KPP w Grodzisku Mazowieckim.

  Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla zatrzymanych. Za popełnione przestępstwo grozi im nawet po 10 lat pozbawienia wolności.

  Czytaj też: "15 lat temu w Parolach zginął policjant. Za morderstwo nikogo nie ukarano"

  Strzelanina w Parolach (materiał archiwalny) | "Fakty" TVN
  wideo 2/3

  skw/r

  Źródło zdjęcia głównego: ksp