TVN Warszawa | Komunikacja

Od niedzieli zmiany w rozkładzie jazdy Kolei Mazowieckich

TVN Warszawa | Komunikacja

Autor:
katke/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KMZmiany dotyczą Kolei Mazowieckich

Od niedzieli 8 listopada wchodzi w życie zmiana rozkładu jazdy - poinformowały Koleje Mazowieckie. Będzie dotyczyła między innymi kilku połączeń z Warszawy.

Jak zaznaczyły Koleje Mazowieckie w komunikacie, nowy rozkład będzie obowiązywał do 12 grudnia 2020 r.

Zmiany dotyczą linii:

R2 na trasie Warszawa – Łuków: jak tłumaczą KM, w dniach 18-22 listopada w związku z modernizacją stacji Warszawa Rembertów, wystąpią utrudnienia na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów. Pociągi będą kursowały według zmienionego rozkładu jazdy. Nie będą kursowały pociągi do i z Warszawy Rembertów.

R3 Warszawa – Łowicz Główny: tu wciąż będzie trwała modernizacja linii na odcinku Sochaczew – Bednary (Łowicz Główny) i wybrane połączenia zostaną zastąpione przez komunikację autobusową.

R6 Warszawa – Małkinia: KM zaznaczają, że z uwagi na nocną przerwę technologiczną związaną z budową skrzyżowań oraz wiaduktu drogowego na odcinku Małkinia – Łochów w godzinach 0:01 - 4, pierwszy i ostatni pociąg do i z Małkini będzie zastąpiony przez ZKA.

R8 Warszawa – Skarżysko Kamienna: z kolei na tym odcinku wciąż będą trwały prace modernizacyjne na odcinku Warka – Radom i wszystkie pociągi na tym odcinku zostaną zastąpione przez komunikację autobusową.

R31 Kutno – Sierpc: jak przypomnieli kolejarze, z uwagi na przebudowę stacji Kutno nadal większość połączeń na odcinku Kutno – Raciborów Kutnowski będzie obsługiwana przez komunikację autobusową.

Informowaliśmy także o zbliżającej się wymianie składu pociągów metra:

Trzaskowski: w warunkach przetargu cena nie grała najważniejszej roli
Trzaskowski: w warunkach przetargu cena nie grała najważniejszej roliTVN 24

Autor:katke/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KM

Pozostałe wiadomości