Pogoda na jutro - poniedziałek 29.05. Miejscami może spaść deszcz

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc z wtorku na środę
Prognoza pogody na noc z wtorku na środętvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Poniedziałek 29.05 zapowiada się przeważnie słonecznie. W północno-wschodniej Polsce i na krańcach południowo-wschodnich niewykluczone, że słabo i przelotnie popada deszcz. Będzie ciepło.

W nocy będzie bezchmurnie. W niektórych miejscach, zwłaszcza na Pomorzu, pojawi się małe zachmurzenie. Temperatura minimalna wyniesie od 6 stopni Celsjusza na Podlasiu do 10 st. C na Pomorzu Gdańskim. Wiatr będzie słaby, a powieje ze zmiennych kierunków. 

Pogoda na poniedziałek 29.05

Poniedziałek zacznie się na ogół słonecznie, w ciągu dnia nastąpi wzrost zachmurzenia do małego i umiarkowanego. Słabe i przelotne opady deszczu mogą wystąpić na Mazurach i Podlasiu oraz na południowo-wschodnich krańcach Polski. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 19 st. C. na Pomorzu Gdańskim do 24 st. C w rejonie Podkarpacia. Będzie wiać słaby i umiarkowany, przeważnie północno-zachodni wiatr.

Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w poniedziałek na przeważającym obszarze Polski osiągnie około 60 procent. Mieszkańcy całego kraju odczują komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W nocy w Warszawie będzie bezchmurnie. Temperatura minimalna wyniesie 8 stopni Celsjusza. Wiatr będzie słaby, zmienny, z przewagą południowo-wschodniego. Ciśnienie stabilne, o północy barometry wskażą 1007 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Warszawa

Poniedziałek w Warszawie przyniesie małe zachmurzenie wzrastające do umiarkowanego. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Powieje słaby wiatr, ze zmieniających się kierunków. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Nocą w Gdyni, Sopocie i Gdańsku wystąpi zmienne zachmurzenie. Temperatura spadnie minimalnie do 10 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny, z przewagą północno-zachodniego. Ciśnienie bez większych zmian, o północy wyniesie 1020 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Poniedziałek w Gdańsku, Sopocie i Gdyni upłynie pod znakiem umiarkowanego zachmurzenia. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Powieje słaby wiatr, z kierunków północnych. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 1021 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu zapowiada się bezchmurnie. Temperatura minimalna wyniesie 8 st. C. Wiatr będzie słaby, zmienny, z przewagą południowego. Ciśnienie stabilne, o północy wyniesie 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W poniedziałek w Poznaniu małe zachmurzenie będzie wzrastać do dużego. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Powieje słaby, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu będzie bezchmurna. Temperatura spadnie minimalnie do 8 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr, z przewagą północno-wschodniego. Ciśnienie waha się, o północy wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Na poniedziałek dla Wrocławia prognozowane jest zachmurzenie małe wzrastające do umiarkowanego. Termometry pokażą maksymalnie 23 st. C. Powieje słaby wiatr, z kierunków północnych. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie upłynie pod znakiem pogodnej aury. Temperatura minimalna wyniesie 8 st. C. Wiatr będzie słaby, północno- wschodni. Ciśnienie waha się, o północy wyniesie 989 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Mieszkańcy Krakowa mogą spodziewać się małego zachmurzenia. Termometry pokażą maksymalnie 23 st. C. Powieje słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 989 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości