TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - czwartek 7.10. Miejscami deszcz, ale jest szansa na słońce. Powieje silniejszy wiatr

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na czwartek 27.01
Prognoza pogody na czwartek 27.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 7.10

Pogoda na dziś: czwartek 7.10 lokalnie zapowiada się deszczowo. W pozostałych regionach możemy liczyć na słońce. Niewykluczone są silniejsze porywy wiatru. Temperatura wyniesie maksymalnie 17 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś, czwartek 7.10: w części zachodnich regionów będzie pochmurnie. Przed południem na Przedgórzu Sudeckim i Pomorzu możliwe są słabe opady deszczu. W pozostałych regionach Polski zachmurzenie będzie umiarkowane i małe. Temperatura wyniesie maksymalnie od 13 stopni Celsjusza na Podlasiu, przez 15 st. C w centrum, do 17 st. C na północnym zachodzie. Słaby i umiarkowany, wiatr powieje z kierunków wschodnich. Na południowym wschodzie okresami może być dość silny, rozpędzając się do 30-50 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 7.10

Wilgotność powietrza w czwartek osiągnie wartość około 60 procent na wschodzie. Będzie rosnąć w kierunku zachodnim, dochodząc do około 80 proc. Na przeważającym obszarze Polski odczujemy komfort termiczny, tylko na krańcach wschodnich - chłód. Warunki biometeo przeważnie będą neutralne.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie będzie umiarkowane zmniejszające się do małego. Temperatura osiągnie maksymalnie 15 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe sięgnie 1015 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie duże, pod koniec dnia zmniejszy się do umiarkowanego. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe osiągnie 1028 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie duże, padać nie będzie. Temperatura osiągnie do 15 st. C. Powieje słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno. Temperatura sięgnie 15 st. C. Powieje słaby, północny i północno-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe sięgnie 1011 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie będzie zmienne. Temperatura wyniesie maksymalnie 15 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie w południe sięgnie 995 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor:dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości