Pogoda na dziś - czwartek 11.05. Błękitne niebo i nawet 22 stopnie

Autor:
as,ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Czwartek w całej Polsce przyniesie słoneczną aurę. Termometry w niektórych regionach wskażą ponad 20 stopni Celsjusza. Biomet będzie korzystny.

W czwartek będzie słonecznie, tylko na południu i zachodzie kraju niebo przejściowo może się chmurzyć. Temperatura maksymalna wyniesie od 16 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 22 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, o kierunku południowo-wschodnim.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartek

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza na obszarze całej Polski sięgnie około 60 procent. We wszystkich regionach będzie odczuwalny komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka słoneczny czwartek. Temperatura maksymalna wyniesie 17 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1009 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie czwartek upłynie pod znakiem słońca. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 18 st. C. Z kierunków wschodnich powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1023 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Czwartek w Poznaniu zapowiada się słonecznie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 19 st. C. Wiatr z kierunków wschodnich będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1007 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Mieszkańcy Wrocławia powinni spodziewać się w czwartek małego i umiarkowanego zachmurzenia. Termometry pokażą maksymalnie do 19 st. C. Z kierunków wschodnich powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W czwartek w Krakowie zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 17 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 987 hPa.

Autor:as,ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/Jaga_

Pozostałe wiadomości