TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - wtorek 1.02. Mroźna noc, za dnia popada śnieg i deszcz ze śniegiem

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
Wtorek
(1.02) upłynie pod znakiem pochmurnej aury. Od zachodu w głąb kraju przemieszczać się będą opady śniegu do 1-3 cm,
a
na Pomorzu i Ziemi Lubuskiej - deszczu ze śniegiem. Zrobi się ślisko. Termometry pokażą maksymalnie od -2 st. C na Suwalszczyźnie,
przez
1 st. C w centrum kraju,
do
3 st. C na krańcach zachodnich. Zachodni wiatr,
słaby
i umiarkowany,
okresami
dość silny,
w
porywach na zachodzie rozpędzi się do 60 km/h.
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 1.02

Pogoda na jutro - wtorek 1.02. W nocy będzie mroźnie - temperatura miejscami spadnie do -7 stopni Celsjusza. Wtorek przyniesie pochmurną aurę z opadami śniegu i deszczu ze śniegiem.

Pogoda na noc (31.01/1.02): zachmurzenie duże z przejaśnieniami w pasie od Zatoki Gdańskiej, przez centrum kraju, po Lubelszczyznę. Na zachodzie i południu okresami wystąpią opady śniegu do 1-3 centymetrów. Na północnym wschodzie popada słaby śnieg do 1 centymetra. Temperatura minimalna wyniesie od -7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez -4 st. C w centrum kraju, do -1 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr zachodni i północno-zachodni, słaby i umiarkowany, na wschodzie i północy okresami powieje dość silnie, w porywach do 50 kilometrów na godzinę.

Pogoda na noc 31.01/1.02
Pogoda na noc 31.01/1.02tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - wtorek 1.02

Autor:Wtorek (1.02) upłynie pod znakiem pochmurnej aury. Od zachodu w głąb kraju przemieszczać się będą opady śniegu do 1-3 cm, a na Pomorzu i Ziemi Lubuskiej - deszczu ze śniegiem. Zrobi się ślisko. Termometry pokażą maksymalnie od -2 st. C na Suwalszczyźnie, przez 1 st. C w centrum kraju, do 3 st. C na krańcach zachodnich. Zachodni wiatr, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w porywach na zachodzie rozpędzi się do 60 km/h.

Prognoza pogody na wtorek 1.02
Prognoza pogody na wtorek 1.02tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - wtorek 1.02

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 90 procent. Wszędzie odczujemy chłód, będzie też wilgotno i wietrznie. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo we wtorek 1.02
Warunki biometeo we wtorek 1.02tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie -5 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 993 hPa. 

Pogoda na jutro - Warszawa

Pochmurno, przelotne opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. W południe na barometrach zobaczymy 994 hPa. 

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z większymi przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy -3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1005 hPa. 

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno, okresami opady śniegu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 2 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny. W południe barometry pokażą 1007 hPa. 

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno. Temperatura minimalna wyniesie -3 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 997 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pochmurno, okresami pojawią się opady śniegu. Na termometrach zobaczymy 2 st. C. Wiatr zachodni, będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. W południe barometry pokażą 997 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno, słabe opady śniegu. Termometry pokażą -2 st. C. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie o północy osiągnie 994 hPa. 

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno, okresami opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. W południe barometry pokażą 995 hPa. 

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno, słabe opady śniegu. Temperatura minimalna osiągnie -3 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 980 hPa. 

Pogoda na jutro - Kraków

Pochmurno, okresami pojawią się opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 0 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. W południe na barometrach zobaczymy 982 hPa. 

Warunki drogowe we wtorek 1.02
Warunki drogowe we wtorek 1.02tvnmeteo.pl

Autor:anw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: shutterstock

Pozostałe wiadomości