Pogoda na jutro - środa 05.10. Na termometrach miejscami ponad 20 stopni. Biomet wszędzie korzystny

Autor:
as//rzw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda w nocy 28/29.11
Pogoda w nocy 28/29.11tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro, czyli na środę 05.10. Noc zapowiada się pochmurno, jednak bez opadów. Parasolki będziemy mogli zostawić w domu również w dzień. W niektórych miejscach temperatura wzrośnie do 21 stopni, a warunki biometeorologiczne okażą się korzystne w całym kraju.

Noc w całej Polsce przyniesie zachmurzenie zmienne, na ogół bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 10 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Południowy i zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, miejscami może być silniejszy.

Pogoda w nocy 04/05.10
Pogoda w nocy 04/05.10tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - środa 05.10

W środę chmur na polskim niebie także nie zabraknie, jednak na ogół nie przyniosą one ze sobą opadów. Zachmurzenie pojawi się głównie na północy kraju, a w regionach południowych będzie najbardziej słonecznie. Termometry pokażą od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 21 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr, miejscami silniejszy.

Prognoza pogody na środę 05.10
Prognoza pogody na środę 05.10tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa 05.10

W ciągu dnia wilgotność powietrza wyniesie od 70 do 80 procent. W całej Polsce zapanują korzystne warunki biometeorologiczne.

Warunki biometeo w środę 05.10
Warunki biometeo w środę 05.10tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W nocy w Warszawie będzie pochmurno, ale z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy minimalnie 6 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni. O północy ciśnienie wyniesie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Środa zapowiada się w Warszawie pochmurno. W ciągu dnia spodziewane są przejaśnienia. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do 18 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Barometry w południe wskażą 1008 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka pochmurna noc. Termometry pokażą w najchłodniejszych chwilach 9 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr zachodni i południowo-zachodni. Na barometrach o północy zobaczymy 1019 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie środa upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia i przejaśnień. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 18 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe ciśnienie osiągnie 1016 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu przyniesie pochmurną aurę, ale z przejaśnieniami. Temperatura nie spadnie ponizej 8 st. C. Wiatr z południowego zachodu okaże się słaby i umiarkowany. O północy barometry pokażą 1011 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W Poznaniu prognozowana jest pochmurna środa, jednak w ciągu dnia niebo będzie się przejaśniać. W ciągu dnia temperatura dojdzie do 20 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

We Wrocławiu noc będzie pogodna. Na termometrach zobaczymy minimalnie 7 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

W środę mieszkańców Wrocławia czeka małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 21 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Barometry wskażą w południe 1006 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie zapowiada się pogodnie. Termometry pokażą 4 st. C. Zachodni i południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. O północy na barometrach zobaczymy 996 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

W Krakowie środa przyniesie małe i umiarkowane zachmurzenie. W ciągu dnia temperatura nie przekroczy 19 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. W południe ciśnienie wyniesie 994 hPa.

Warunki drogowe w środę 05.10
Warunki drogowe w środę 05.10tvnmeteo.pl

Autor:as//rzw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości