TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - niedziela 10.10. Chłodno, ale słonecznie

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 10.10

Pogoda na jutro, czyli niedzielę 10.10, zapowiada się słonecznie. Odczujemy chłód, a na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 stopni Celsjusza.

Polska pozostanie jeszcze w zasięgu wyżu znad Rosji, który jednak już powoli zacznie się wycofywać w głąb kontynentu azjatyckiego. W poniedziałek jego miejsce zajmie zatoka niżu znad Skandynawii ze strefą frontu atmosferycznego przemieszczającego się z zachodu na wschód kraju.

Pogoda na noc

Pogoda na noc: pogodnie, jedynie na północy okresami nieco większe zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy minimum od -2 stopni Celsjusza na Podlasiu i Suwalszczyźnie, przez 1 st. C w centrum kraju, do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby, a powieje ze wschodu.

Pogoda na jutro - niedziela, 10.10

Pogoda na jutro, czyli niedzielę 9.10, zapowiada się słonecznie, jedynie na północy i krańcach południowych kraju pojawi się małe zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie od 10 st. C na krańcach wschodnich, przez 12 st. C w centrum kraju, do 13 st. C na północnym zachodzie. Powieje słabo z kierunków wschodnich.

Pogoda na niedzielę 10.10
Pogoda na niedzielę 10.10tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne w niedzielę, 10.10

W całym kraju wilgotność powietrza sięgnie około 50 procent. Odczuwać będziemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeorologiczne w niedzielę 10.10
Warunki biometeorologiczne w niedzielę 10.10tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Temperatura minimalna sięgnie 1 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby. Ciśnienie o północy wyniesie 1021 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Wiatr ze wschodu i południowego wschodu będzie słaby. Ciśnienie w południe osiągnie 1015 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Zachmurzenie małe. Temperatura minimalna wyniesie 3 st. C. Wiatr będzie słaby, a powieje z kierunków południowych. O północy barometry wskażą 1035 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie małe. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 st. C. Południowy wiatr powieje słabo. W południe ciśnienie sięgnie 1030 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Termometry pokażą minimum 2 st. C. Ze wschodu powieje słaby wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1022 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 13 st. C. Słaby wiatr powieje z południowego wschodu. W południe barometry pokażą 1019 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy minimum 1 st. C. Wiatr ze wschodu będzie słaby. Ciśnienie o północy wyniesie 1017 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Słonecznie. Temperatura maksymalna sięgnie 12 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z południowego wschodu. W południe na barometrach zobaczymy 1013 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Termometry pokażą minimum 0 st. C. Ze wschodu powieje słaby wiatr. O północy ciśnienie osiągnie 1000 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Przeważnie słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 11 st. C. Powieje wschodni, słaby wiatr. W południe barometry wskażą 998 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości