TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - wtorek 18.01. Miejscami może przelotnie sypać śnieg. Maksymalnie 4 stopnie

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 18.01

Pogoda na dziś upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia, a miejscami także przelotnych opadów śniegu. Na termometrach zobaczymy od 0 do 4 stopni Celsjusza. Aura będzie wpływać niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Pogoda na dziś przyniesie nam zmienne zachmurzenie. We wschodnich regionach miejscami możliwe są słabe przelotne opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie od 0 stopni Celsjusza na Podlasiu do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Z północnego zachodu powieje słabo i umiarkowanie, jedynie na wschodzie silniej.

Warunki biometeo - wtorek 18.01

Wilgotność powietrza w ciągu dnia sięgnie 70-90 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Słabo i umiarkowanie, okresami silniej, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie w południe sięgnie 1031 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 3 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe sięgnie 1022 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie 2 st. C. Powieje słabo i umiarkowanie, okresami silniej z północnego zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 1018 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Słaby i umiarkowany, wiatr powieje z północnego zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1020 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości