TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - środa 12.01. Miejscami popada śnieg z deszczem

TVN Meteo | Pogoda

Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na sobotę 29.01
Prognoza pogody na sobotę 29.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 12.01

Pogoda na dziś. W środę (12.01) będzie zimno, miejscami pojawią się słabe opady śniegu z deszczem. Termometry pokażą od -5 do 2 stopni Celsjusza.

Środa upłynie pod znakiem pochmurnej aury z rozpogodzeniami. W rejonie Zatoki Gdańskiej i na Warmii prognozuje się słabe opady śniegu z deszczem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -5 stopni Celsjusza na Podlasiu i Lubelszczyźnie, przez -2 st. C w centrum kraju, do 2 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu i zachodu.

Warunki biometeo - środa 12.01

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 70 do 80 procent. Wszędzie odczujemy zimno. Warunki biometeorologiczne na przeważającym obszarze Polski będą neutralne, na północy przechodzące w niekorzystne.

Warunki biometeo w środę 12.01
Warunki biometeo w środę 12.01tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Będzie pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie -3 st. C. Powieje zachodni wiatr, słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1023 hPa. 

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurna aura, możliwy jest słaby śnieg z deszczem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 0 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. W południe ciśnienie wyniesie 1033 hPa. 

Pogoda na dziś - Poznań

Prognozuje się pochmurną aurę z rozpogodzeniami. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie -1 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry pokażą 1025 hPa. 

Pogoda na dziś - Wrocław

Będzie pochmurno z rozpogodzeniami. Termometry pokażą maksymalnie -2 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczmy 1021 hPa. 

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurna aura z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna sięgnie -4 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. W południe ciśnienie wyniesie 1009 hPa.

Warunki drogowe w środę 12.01
Warunki drogowe w środę 12.01tvnmeteo.pl

anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: PAP/Darek Delmanowicz

Pozostałe wiadomości