TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - poniedziałek 11.10. Deszczowo i pochmurnie w części kraju. Maksymalnie 15 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda w sobotę 16.10tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 11.10

Pogoda na dziś: poniedziałek 11.10 okaże się pochmurny i deszczowy w części kraju. Będą jednak też miejsca, gdzie zaświeci słońce. Na termometrach zobaczymy od 10 do 15 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś: poniedziałek 11.10 w zachodniej części kraju przyniesie przelotny deszcz. W pozostałych regionach zachmurzenie będzie umiarkowane i małe. Na termometrach zobaczymy od 10 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni wiatr.

Warunki biometeo na poniedziałek, 11 października

Wilgotność powietrza w poniedziałek wyniesie od 70 procent na wschodzie kraju, wzrastając w kierunku zachodnim i przekraczając wartość 80 procent. W całej Polsce odczujemy chłód. W zachodniej części kraju warunki biometeo będą niekorzystne, a poza tym - neutralne.

Warunki biometeo w poniedziałek 11.10tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie będzie zmienne, możliwy jest przelotny deszcz. Temperatura maksymalna osiągnie 12 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe sięgnie 1017 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Będzie słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 13 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 989 hPa .

Pogoda na dziś - Poznań

Zapowiada się zachmurzenie zmienne, możliwy jest przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 13 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe dojdzie do 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Rano słonecznie, z upływem dnia zachmurzenie będzie rosło. Temperatura maksymalna osiągnie 12 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe dojdzie do 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Prognozowane jest zachmurzenie zmienne, możliwy jest przelotny deszcz. W najcieplejszym momencie dnia termometry wskażą 14 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu. Ciśnienie w południe sięgnie 1004 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek 11.10tvnmeteo.pl

Autor:dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości