Pogoda na dziś - piątek 4.11. Miejscami spadnie deszcz, może silniej powiać

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Piątek upłynie pod znakiem pochmurnej aury. W niektórych regionach może nieco popadać i silniej powiać. Temperatura nie przekroczy 17 stopni Celsjusza.

Piątek będzie pochmurny, ale spodziewane są przejaśnienia, a na wschodzie z rozpogodzeniami. Po południu na krańcach zachodnich i południowych kraju wystąpią opady deszczu o sumie do 5 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 10 stopni Celsjusza na Podlasiu, przez 13 st. C w centrum, do 17 st. C na Podkarpaciu. Południowo-wschodni i wschodni wiatr będzie umiarkowany, ale i dość silny - w porywach do 50-60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne - piątek 16.09

Wilgotność powietrza wyniesie około 60-80 procent. W większości kraju zrobi się chłodno, jedynie na południowym wschodzie wystąpi komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą na ogół niekorzystne, tylko na północnym wschodzie - neutralne.

Warunki biometeorologiczne w piątek 4.11
Warunki biometeorologiczne w piątek 4.11tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Piątek w Warszawie przyniesie umiarkowane zachmurzenie, które będzie wzrastać do dużego. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie umiarkowany i okresami dość silny. W południe barometry wskażą 998 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańcy Gdyni, Gdańska i Sopotu w piątek doświadczą umiarkowanego zachmurzenia, wzrastającego do dużego. Termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Z południowego wschodu powieje umiarkowany i okresami dość silny wiatr. W południe ciśnienie wyniesie sięgnie 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W Poznaniu piątek będzie pochmurny, ale spodziewane są przejaśnienia. Wieczór może nieco popadać. Temperatura maksymalna sięgnie 12 st. C. Umiarkowany i okresami dość silny wiatr powieje z południowego wschodu. W południe na barometrach zobaczymy 996 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Mieszkańcy Wrocławia w piątek powinni przygotować parasole, gdyż po południu może słabo popadać. Dzień będzie bardzo pochmurny, a temperatura wyniesie maksymalnie 14 st. C. Powieje umiarkowanie i okresami dość silnie z południowego wschodu. W południe barometry pokażą 990 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W Krakowie piątek przyniesie umiarkowane i duże zachmurzenie. Po południu pojawi się słaby deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 16 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie umiarkowany i okresami dość silny. W południe ciśnienie osiągnie 981 hPa.

Warunki drogowe w piątek 4.11
Warunki drogowe w piątek 4.11tvnmeteo.pl

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości