Najnowsze

Słońce i błękitne niebo zobaczą wszyscy. Turyści w górach doświadczą burz

Najnowsze

Prognoza pogody dla kurortów: Warmia i Mazury
TVN MeteoPrognoza pogody dla kurortów: Warmia i Mazury

Urlopowicze spędzający środę w nadmorskich miejscowościach, czy na terenie Warmii i Mazur nie znajdą powodów do narzekania. Będzie słonecznie, pogodnie i nie spadnie nawet kropla deszczu. Co innego na górzystym południu Polski, gdzie może zagrzmieć. Zdarzą się jednak momenty, kiedy zaświeci słońce.

W środę pogoda na Warmii i Mazurach będzie wprost wymarzona - chmur, podobnie jak opadów deszczu czy burz, meteorolodzy nie przewidują. W całym regionie krainy tysiąca jezior będzie pogodnie i słonecznie, a termometry wskażą 19-20 st. C. Woda w jeziorach będzie o kilka stopni chłodniejsza, w granicy 16-17 st. C.

Morze słońca i błękitu nieba

W miejscowościach nadmorskich wczasowicze nie znajdą powodów do narzekania. Meteorolodzy prognozują mnóstwo słońca i niewiele chmur oraz wartości oscylujące na poziomie około 20-21 st. C. Bałtyk będzie nieco chłodniejszy - termometry wskażą 16-17 st. C.

Prognoza pogody dla kurortów: Wybrzeże
Prognoza pogody dla kurortów: WybrzeżeTVN Meteo

Burzowe pogodne szczyty

Środa na południu Polski będzie na ogół pogodna i słoneczna. Meteorolodzy nie wykluczają jednak wystąpienia lokalnych przelotnych opadów deszczu, a nawet burz podczas których mocniej powieje (do 70 km/h). Termometry wskażą temperaturę rzędu od 18 do nawet 25 st. C.

Prognoza pogody dla kurortów: Góry
Prognoza pogody dla kurortów: GóryTVN Meteo

Autor: mb/kt / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości